Google Opinion Rewards Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Google Opinion Rewards

Açıklama
Google Consumer Surveys tarafından oluşturulan bir uygulama olan Google Opinion Rewards ile hızlı anketleri yanıtlayın ve Google Play kredileri kazanın. Başlamak kolaydır. Uygulamayı indirin ve kendinizle ilgili temel soruları yanıtlayın. Daha sonra haftada bir kez size anket göndereceğiz, ancak bunlar daha sık veya daha seyrek de olabilir. Kısa ve... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Google Opinion Rewards Alternatifleri

Ücretsiz

Cross Media Panel

Panellerimiz rızası web ve mobil uygulama kullanımı paylaşmak için, gerçek dünya ürünleri geliştirmek ve yenilerini geliştirmek amacıyla, internet kullanıcı gruplarıdır....

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Google Opinion Rewards Hakkında

Google Consumer Surveys tarafından oluşturulan bir uygulama olan Google Opinion Rewards ile hızlı anketleri yanıtlayın ve Google Play kredileri kazanın.

Başlamak kolaydır. Uygulamayı indirin ve kendinizle ilgili temel soruları yanıtlayın. Daha sonra haftada bir kez size anket göndereceğiz, ancak bunlar daha sık veya daha seyrek de olabilir.

Kısa ve alakalı bir anket sizin için hazır olduğunda telefonunuzda bir bildirim alırsınız ve tamamladığınızda 1,00 ABD dolarına kadar Play kredisi alabilirsiniz. Sorular, “En iyi logo hangisi?” Arasında değişebilir. ve “En ilgi çekici tanıtım hangisi?” “Bir sonraki seyahatinizi ne zaman planlıyorsunuz?” Daha Fazla Bilgi »

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x