Hakkımızda

alternatifle logo

Alternatifle, internet dünyasında aradığınız her şeyin sizlere alternatiflerini sunan bir web sitesidir. Başlarda beğendiğiniz fakat sonradan hoşunuza gitmeyen veya canınıza sıkan bir uygulamanın, programın veya web sitesinin yerine benzer, alternatif olarak neleri kullanabileceğinizin bir listesini sunuyoruz. Bu listede yer alan tüm içeriklerin detaylarını, platformlarını, lisans türlerini sizlere bilgi olarak olarak sunuyoruz.

Tüm bunların yanı sıra memnuniyetlerinizi veya şikayetlerinizi dile getirebileceğiniz, değerlendirebileceğiniz veya puan verebileceğiniz imkanları tanımaktayız. 2019 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz oldukça sade ve kolay kullanıma sahip olması sebebiyle sizlere zorlamayacak veya yormayacaktır.

Şimdilik internet sitemizden hizmet verdiğimiz gibi en kısa sürede android ve ios marketler üzerinden de platformumuza erişim sağlayabileceksiniz. Ülkemiz bazında düşünüldüğünde bu sistmei sizlere sunan ilk platformlardan birisi olma ünvanını taşıyoruz, gelişmemizde, yeni güncellemeler getirmemizde sizlerin öneri veya şikayetleri çok önemlidir. Lütfen bu hususta bizlere iletişim formumuz üzerinden erişim sağlayarak çekinmeden ulaşın.

Sonraki güncellemeler ile üyelik sistemleri, farklı sunumlar ve sizlerin yeni alternatifler gönderebilmesine olanaklar sağlayacağız. İçerik sayımız her geçen gün artacak ve her türlü ihtiyacınıza cevap vermeye çalışacağız, şimdilik iş yazılımları, web siteleri ve mobil uygulamalar kategorilerine odaklanmış olsakta ilerleyen dönemlerde ürünler,filmler veya aklınıza gelen her türlü alanda alternatif seçeneklerini sunmaya devam edeceğiz.

Gelişmemiz, birlikte büyüyebilmemiz ve sizlere çok daha geniş bir arşiv sunabilmemiz adına platformumuzu arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın.