HandsFree 2 Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

HandsFree 2

Açıklama
Telefonda herhangi bir uygulama gerekmeden, Bluetooth üzerinden bağlanan bir Android telefon kullanarak Mac'inizde arama yapın, kısa mesaj gönderin ve konuşmaları kaydedin! HandsFree 2, Mac'inizi güçlü bir eller serbest cihaza dönüştürür. telefon görüşmeleri yapmak, kısa mesajları yönetmek (SMS ve MMS almak) veya önemli konuşmaları kaydetmek için d... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm HandsFree 2 Alternatifleri

HandsFree 2 Hakkında

Telefonda herhangi bir uygulama gerekmeden, Bluetooth üzerinden bağlanan bir Android telefon kullanarak Mac’inizde arama yapın, kısa mesaj gönderin ve konuşmaları kaydedin!

HandsFree 2, Mac’inizi güçlü bir eller serbest cihaza dönüştürür. telefon görüşmeleri yapmak, kısa mesajları yönetmek (SMS ve MMS almak) veya önemli konuşmaları kaydetmek için dahili mikrofonu ve hoparlörleri kullanın (veya bir USB kulaklık kullanın).

Neredeyse tüm Bluetooth özellikli telefonlarla çalışır ( Android, Windows Phone ve iOS * dahil). HandsFree 2, eşleştirme ve bağlanma boyunca size rehberlik eder, ardından her zaman mevcut bir menü çubuğu simgesi sağlar, böylece telefonunuzu almak zorunda kalmadan hızlıca kullanabilirsiniz. Hatta başka bir odada veya cebinizde bırakabilirsiniz. Daha Fazla Bilgi »

Herkes dışında ve daha fazla özelliğe sahip (özellikle bir Android telefonunuz varsa) macOS Continuity gibidir. Hemen indirin ve telefonunuzu Mac’iniz üzerinden kullanmanın ne kadar harika olduğunu görün.

Mac’inizde yapabileceklerinize göz atın:

• Telefon görüşmeleri yapın ve alın
• Metin mesajları (SMS) gönderip alın *
• Metin mesajları (MMS) yoluyla resim alın *
• Önemli kaydedin konuşmalar
• Cevapsız, gelen ve giden arama listelerini görüntüleyin.
• Mevcut metin mesajlarını görüntüleyin.
• Cevapsız aramalar ve düşük pil seviyesi için bildirimler
• AppleScript desteği
• Kişiler eklentileri ve PopClip uzantıları

* – Bazı özellikler iOS cihazlarda kullanılamaz. Android, kısa mesaj desteği için 4.4 veya sonraki bir sürümü gerektirir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x