Healthy Protector Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Healthy Protector

Açıklama
Size düzenli olarak vücudunuzu esnetmenizi hatırlatarak esnekliğinizi ve sağlığınızı geliştirin. Basit eylemler büyük bir fark yaratabilir! Bir gün içinde uzun süre oturmak, sonuçta ömrünüzü kısaltan çok sayıda sağlık sorununa yol açabilir. Bu uygulama daha uzun yaşamanıza yardımcı olur. Bu uygulama, bir süre sonra size ofisinizde veya hatta masanı... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Healthy Protector Alternatifleri

Freemium

TimeLeft

TimeLeft çok yönlü bir masaüstü yardımcı programıdır – geri sayım saati, hatırlatıcı, saat, çalar saat, tepsi saati, kronometre, zamanlayıcı, etiket,...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Ücretsiz

EyePro

EyePro v3.0’ı (ergo) ücretsiz indirin. Ödüllü göz sağlığı izleme ve İş Stresi giderici. EyePro nedir? EyePro, birçok heyecan verici, özelleştirilebilir...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Healthy Protector Hakkında

Size düzenli olarak vücudunuzu esnetmenizi hatırlatarak esnekliğinizi ve sağlığınızı geliştirin. Basit eylemler büyük bir fark yaratabilir!

Bir gün içinde uzun süre oturmak, sonuçta ömrünüzü kısaltan çok sayıda sağlık sorununa yol açabilir. Bu uygulama daha uzun yaşamanıza yardımcı olur.

Bu uygulama, bir süre sonra size ofisinizde veya hatta masanızda yapabileceğiniz yeni bir süreyi gösterecek. Sadece grafiği ve ekrandaki talimatları izleyin ve gün boyunca daha fazla esnemeye başlayın! Daha Fazla Bilgi »

COVID-19 ve mevcut karantina durumuyla, evden çalışırken çok daha hareketsiz ve tek bir yerde kalıyoruz. Sağlıklı Koruyucu, gün boyunca hareket etmeye devam etmeniz için nazik bir hatırlatmadır. Bu uygulamanın, bu garip zamanlarda sağlıklı ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olacağını umuyoruz!

Bu illüstrasyon koleksiyonunu bir araya getirmek için yoga eğitmenleri ve ofis ergonomi uzmanlarıyla birlikte çalıştık. Ayrıca, işyerindeki insanların çeşitliliğini yakalamak için resimlerde çeşitli modellere yer vermeyi denedik.

Sağlıklı Koruyucu umarım bu yalnız günler boyunca vücudunuza daha fazla hareket getirecektir. karantinada. Zaman geçtikçe uzantıya daha fazla uzantı ekleyeceğiz, bu yüzden lütfen güncel kalın!

Son bir feragatname olarak – lütfen kendi bedeninizi tanıyın ve kendi hızınızda esneme hareketlerine devam edin. Vücudunuzu hareket ettirmek, özellikle alışkın değilseniz zor olabilir, bu nedenle yaralanmayı önlemek için pozlara geçin.

Özellikler

Çalışma saatinize göre tamamen özelleştirilebilir.
Hatırlatma aralığınızı ayarlayın.
Sevdiğiniz çeşitli egzersizler
Ayrıntılı öğretici asla yanlış yapmadığınızdan emin olun
Bilgisayarı kilitlediğinizde otomatik duraklatma ve devam ettirme
Arka Planda Çalışma. Tarayıcıyı açmanıza gerek yok

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x