Help Crafter Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Help Crafter

Açıklama
Mac uygulamanızı tasarlamak ve geliştirmek için çok zaman ve para harcadınız ve son rötuş için yardım eklemek istiyorsunuz. Ya da yeni başlıyorsunuz ve ilerledikçe yardım yazmak istiyorsunuz. Ancak kabul edelim - Mac uygulamalarınıza yardım eklemek dünyadaki en eğlenceli şey değil. Manuel olarak bir yardım paketi oluşturmak sinir bozucu bir şekilde... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Help Crafter Alternatifleri

Help Crafter Hakkında

Mac uygulamanızı tasarlamak ve geliştirmek için çok zaman ve para harcadınız ve son rötuş için yardım eklemek istiyorsunuz. Ya da yeni başlıyorsunuz ve ilerledikçe yardım yazmak istiyorsunuz. Ancak kabul edelim – Mac uygulamalarınıza yardım eklemek dünyadaki en eğlenceli şey değil. Manuel olarak bir yardım paketi oluşturmak sinir bozucu bir şekilde hataya açıktır ve harika bir Yardım Yazma Aracı olmadan içeriğinizde değişiklik yapmak zordur. İşte burada Help Crafter devreye giriyor. Kullanıcılarımızın ne dediğini görün:

“Nihayet Apple Yardımı için gerçek bir ŞAPKA”
“Bunun için yıllardır bekliyorduk”
” Mac Uygulamaları eskiden gerçek bir acıydı. Tüm Mac geliştiricileri için bir araç olmalı ”
“ Uygulama mağazasındaki birçok Mac uygulamasının Mac Yardım dosyalarına sahip olmamasının bir nedeni var – çünkü süreç, bir geliştiricinin yapması gereken en korkunç derecede acı verici şeylerden biri yapmak. Neyse ki bu uygulama bu acının çoğunu ortadan kaldırıyor. ” Daha Fazla Bilgi »

Help Crafter, en sevdiğiniz kelime işlemci gibi çalışmak üzere tasarlanmıştır. Sayfaları ilerledikçe oluşturursunuz ve yapıyı değiştirmek için istediğiniz zaman gezinme kenar çubuğuna sürüklersiniz. Her sayfayı Help Crafter’ın son teknoloji ürünü güçlü kelime işlemcisini kullanarak yazarsınız. Görüntüleri projenize sürükleyebilir, ardından içeriğinize mükemmel şekilde uyacak şekilde yeniden boyutlandırabilirsiniz. Ve birden çok dilde yayın yapıyorsanız, Help Crafter çok dilli yardım içeriğini destekler. Yardımınızı yayınlamaya hazır olduğunuzda, tamamen dizine eklenmiş, yerelleştirilmiş yardım paketinizi saniyeler içinde oluşturabilirsiniz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x