HunchAds Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

HunchAds

Açıklama
Hunch, yaratıcılığı otomatikleştiren bir SaaS'dir - tek bir reklamda muhteşem şablonlar, çıkartmalar ve / veya afişler kullanın; Hunch, bunu feed'inize otomatik olarak uygular. Bu, resimleri ve VİDEO'yu etkiler. Bizim fikrimiz, reklam harcamalarınızı yaratıcı otomasyon yoluyla ölçeklendirmenize ve yaratıcı süreç sırasında eğlenmenize yardımcı olmak... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm HunchAds Alternatifleri

HunchAds Hakkında

Hunch, yaratıcılığı otomatikleştiren bir SaaS’dir – tek bir reklamda muhteşem şablonlar, çıkartmalar ve / veya afişler kullanın; Hunch, bunu feed’inize otomatik olarak uygular. Bu, resimleri ve VİDEO’yu etkiler.
Bizim fikrimiz, reklam harcamalarınızı yaratıcı otomasyon yoluyla ölçeklendirmenize ve yaratıcı süreç sırasında eğlenmenize yardımcı olmaktır, çünkü buna da izin verilmektedir. Bir şeylere izin vermekten bahsetmişken, FB, Google Ads ve Google Analytics için Hunch ile kurallar ve uyarılar oluşturabilirsiniz.
ROAS / ROI çok önemlidir ve sizi anlıyoruz – müşterilerimiz bize 30x ROAS gördüklerini söylediler SaaS’ımızı kullandıktan sonraki ilk 2 hafta içinde. Ayrıca bu sonucun, aynı reklam öğesini 30x uygulamalarına gerek kalmadan ve sonuca ulaşmak için ekiplerini genişletmeden gelmesini de beğendiler.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x