iBoostUp Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

iBoostUp

Açıklama
Mac'iniz yavaşladı ve yanıt vermiyor mu? Eskiden sahip olduğu zing'in bir kısmını mı kaybetti? Beklenmeyen çökmeler ve hata mesajları mı alıyorsunuz? Macbook'unuz ısınıyor ve fan sürekli çalışıyor mu? Öyleyse, iBoostUp'ı indirmeniz gerekir! iBoostUp, Mac, gereksiz dosyaları temizleyerek, sabit diskinizi düzelterek, size performans önerileri vererek... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm iBoostUp Alternatifleri

iBoostUp Hakkında

Mac’iniz yavaşladı ve yanıt vermiyor mu? Eskiden sahip olduğu zing’in bir kısmını mı kaybetti? Beklenmeyen çökmeler ve hata mesajları mı alıyorsunuz? Macbook’unuz ısınıyor ve fan sürekli çalışıyor mu?

Öyleyse, iBoostUp’ı indirmeniz gerekir!

iBoostUp, Mac, gereksiz dosyaları temizleyerek, sabit diskinizi düzelterek, size performans önerileri vererek, tanımlama bilgilerini kaldırarak gizliliğinizi koruyarak, kolayca erişilebilen sistem bilgilerini göstererek ve çok daha fazlasını yaparak! Daha Fazla Bilgi »

iBoostUp’ın Memory Booster’ı, ayrıntılı sistem belleği bilgilerini görüntülemenize ve isteğe bağlı olarak” Boost Now “işleviyle belleği boşaltmanıza olanak tanır (Boost Now, Mac OS Lion kullanıcıları tarafından kullanılabilir veya üzeri uygulama içi satın alma yoluyla).

iBoostUp’ın Yinelenen Dosya Bulucusu, konum veya dosya adından bağımsız olarak aynı içeriğe sahip dosyaları arayarak disk alanını yeniden kazanmanıza ve dağınıklığı azaltmanıza yardımcı olur. Yinelenen Dosya Bulucu size, kaldırılmak üzere tek tek dosyaları inceleme ve seçme fırsatı verir, ancak istemeden silinmesi durumunda dosyalarınızın boşaltılana kadar Mac OS Çöp Kutusu’ndan kurtarılabileceğinden emin olabilirsiniz. (Duplicate Finder, uygulama içi satın alma yoluyla Mac OS Lion kullanıcıları veya üzeri tarafından kullanılabilir).

Mac OS Uygulamaları genellikle çeşitli gereksiz dil dosyaları gibi yer kaplayan kaynaklar içerir. iBoostUp’ın Application Shrinker uygulaması, bu bileşenleri kaldırarak uygulamaları şekillendirip disk alanından tasarruf sağlar. (Uygulama Küçültücü, uygulama içi satın alma yoluyla Mac OS Lion kullanıcıları veya üzeri tarafından kullanılabilir)

ARP Önbellek Zehirlenmesi, ağ trafiğinizi gizlice dinlemek ve başka şekilde değiştirmek için kullanılan bir bilgisayar korsanlığı tekniğidir. Havaalanları, oteller ve kafelerde bulunanlar gibi güvenilmeyen ağlara bağlanıldığında özellikle endişe vericidir.
iBoostUp’ın ARP Önbellek Zehirlenme Dedektörü ile şüpheli ağ etkinliğini tarayabilir veya otomatik olarak uyarılabilirsiniz. (Uygulama içi satın alma yoluyla Mac OS Lion veya üzeri kullanıcılar tarafından kullanılabilir)

Uygulamayla ilgili dosyaları aramak ve kaldırmak için iBoostUp’ın Uygulama Kaldırıcısını kullanarak yalnızca bir uygulamayı sürüklemek yerine daha fazla disk alanı kazanın Çöp Kutusu’na. (Uygulama içi satın alma yoluyla Mac OS Lion veya üzeri kullanıcılar tarafından kullanılabilir)

Eski ve Kullanılmayan Dosya tarayıcı
Mac’inizde eski ve kullanılmayan dosyaları aramak, dağınıklığı azaltmaya ve yer açmaya yardımcı olur disk alanı (premium kullanıcılar için ücretsiz, uygulama içi satın alma yoluyla diğer Mac OS Lion veya üzeri kullanıcılar tarafından kullanılabilir)

iBoostUp artık bir Disk Kullanım Aracı sunuyor!
Ana klasörünüzde, Mac’inizin dahili veya herhangi bir çıkarılabilir diskinde hangi dosya ve klasörlerin en fazla alanı kapladığını izleyin. Disk Kullanım Aracımız tüm kullanıcılar için tamamen ücretsizdir.

iBoostUp Premium ile tanışın.
iBoostUp Premium kullanıcıları, mevcut ve gelecekteki tüm iBoostUp eklentilerine tam erişimin yanı sıra öncelikli müşteri desteğinin keyfini çıkarır. Bu, iBoostUp’ın şimdi ve gelecekte sunabileceği her şeyin keyfini tek seferde satın almak istiyorsanız önerilen seçenektir. (Premium, uygulama içi satın alma yoluyla Mac OS Lion veya üzeri kullanıcılar tarafından kullanılabilir)

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x