Inkybay Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Inkybay

Açıklama
Kişiselleştirilmiş ürünü çevrimiçi satmak için giyim / tişört ve diğer özelleştirilmiş ürünler için baskı sektörü lideri ürün özelleştirme aracı. Serigrafi Yazıcıları, Dijital Yazıcılar, Promosyon Ürün Distribütörleri, Ödül Şirketleri, Giyim / Takım Forması Üreticisi / Yazıcıları, Nakış Firmaları için mükemmeldir. ProductsDesigner, müşterilerin ken... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Inkybay Alternatifleri

Inkybay Hakkında

Kişiselleştirilmiş ürünü çevrimiçi satmak için giyim / tişört ve diğer özelleştirilmiş ürünler için baskı sektörü lideri ürün özelleştirme aracı. Serigrafi Yazıcıları, Dijital Yazıcılar, Promosyon Ürün Distribütörleri, Ödül Şirketleri, Giyim / Takım Forması Üreticisi / Yazıcıları, Nakış Firmaları için mükemmeldir.

ProductsDesigner, müşterilerin kendi ürünlerini tasarlayabilecekleri, ürün için ödeme yapabilecekleri ve yazılımın, yazıcıların siparişleri hızlı bir şekilde yerine getirmesini sağlayan, baskıya hazır dosyalar oluşturduğu yazıcılar ve nakışçılar için bir e-ticaret yazılımıdır. Müşteri, T-shirt, Kapüşonlular, Kartvizit, Promosyon ürünleri, Takım Forması, Kep / Şapka, Ayakkabı, Telefon kılıfı, Dizüstü bilgisayar kaplaması, kupalar, çantalar, düğmeler, şişeler veya hayal gücünüz gibi her türlü kişiselleştirilmiş ürünü kişiselleştirebilir ve satın alabilir. . EVET, çevrimiçi ürün tasarımcısı yazılımımız kullanılarak her şey kişiselleştirilebilir! Müşteri, tasarımlarına eklemek için görseller bile yükleyebilir, ardından kreasyonlarını işletmeniz için ücretsiz tanıtım sağlayan sosyal medya web sitelerinde paylaşabilir!

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x