InsideCAT Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

InsideCAT

Açıklama
InsideCAT, sabit sürücüler, CD'ler, DVD'ler, Disketler, Netdrives, Zip, Jazz ve M.O.'da depolanan tüm verilerinizi izlemenize olanak tanır. sürücüler. InsideCAT ile indekslediğiniz her disk veya bölüm ayrı bir katalogda görünecektir. InsideCAT arşivlerdeki dosyaları okuyabilir ve hatta en yaygın arşivlerden dosya çıkarabilir. Program, önceden indek... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm InsideCAT Alternatifleri

Where Is It?

Whereİsİt, ya da başka herhangi bir mevcut veya gelecekteki depolama medya aygıtı Windows bir sürücü olarak erişebilir, Windows işletim sistemleri...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

InsideCAT Hakkında

InsideCAT, sabit sürücüler, CD’ler, DVD’ler, Disketler, Netdrives, Zip, Jazz ve M.O.’da depolanan tüm verilerinizi izlemenize olanak tanır. sürücüler. InsideCAT ile indekslediğiniz her disk veya bölüm ayrı bir katalogda görünecektir.

InsideCAT arşivlerdeki dosyaları okuyabilir ve hatta en yaygın arşivlerden dosya çıkarabilir. Program, önceden indekslenmiş koleksiyonunuzda bir şey bulmanız gerektiğinde çok kullanışlı olan bir arama seçeneği içerir. Daha Fazla Bilgi »

Katalogları gruplar ve farklı veri kategorileri halinde düzenleyebilirsiniz. Koleksiyona eklediğiniz her bir görüntü dosyasının küçük resimlerini oluşturmak da mümkündür. Bir başka güzel özellik, doğrudan bir CD’nin üst tarafında özel baskılar oluşturmanıza olanak tanır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x