Instasafe Secure Access Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Instasafe Secure Access

Açıklama
InstaSafe Güvenli Erişim çözümü, Yazılım Tanımlı Çevre (SDP) ilkelerine dayalı, kimlik tabanlı granüler bir erişim kontrolü çözümü sağlar. SDP kavramları, ordudan, özellikle de Savunma Bilgi Sistemleri Ajansı'ndan (DISA) türetilmiştir; burada her cihaz, ağa 'bağlanmadan' önce önceden onaylanır ve ardından MFA kullanan kullanıcının kimliğinin doğrul... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Instasafe Secure Access Alternatifleri

Ücretsiz

Pritunl

Kurumsal VPN/VPN sunucuları yönetmek için ağ yazılımı bulut.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Instasafe Secure Access Hakkında

InstaSafe Güvenli Erişim çözümü, Yazılım Tanımlı Çevre (SDP) ilkelerine dayalı, kimlik tabanlı granüler bir erişim kontrolü çözümü sağlar. SDP kavramları, ordudan, özellikle de Savunma Bilgi Sistemleri Ajansı’ndan (DISA) türetilmiştir; burada her cihaz, ağa ‘bağlanmadan’ önce önceden onaylanır ve ardından MFA kullanan kullanıcının kimliğinin doğrulanarak tam olarak bilinmesine yol açar. hangi cihazın kullanıldığı ve uygulamaya kim tarafından erişileceği.

Cihaz ve kullanıcının bilgisi ile ISA, cihazın ve kullanıcının yalnızca “görmesini” ve “erişmesini” sağlayabilir. verileri, görmek veya erişmek için ‘önceden onay’ aldıkları – ‘bilmesi gereken’ erişim modeli. Daha Fazla Bilgi »

InstaSafe Güvenli Erişim (ISA), kullanıcının cihazında, kullanıcının kimliğinin doğrulandığı ve cihazın bulunduğu kontrolöre bağlanmasına yardımcı olan bir istemci aracısına sahip olarak çalışır. doğrulandı; ve Denetleyiciye bağlanmak ve tüm kullanıcı trafiğini veri merkezi uygulamalarına tünellemek için veri merkezinde çalışan bir aracı bulundurun.

Kullanıcıların sunuculara ayrıcalıklı erişimi olan InstaSafe Güvenli Erişimi kullanarak ve uygulamalar son derece güvenlidir ve birçok farklı gelişmiş saldırıyı önleyerek uygulamaların güvenlik risklerinde önemli bir azalma sağlar

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x