Internet Access Policy Viewer Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Internet Access Policy Viewer

Açıklama
Bilgisayarınızda yüklü uygulamaların İnternet üzerindeki hangi sunuculara bağlandığını, hangi verileri gönderdiklerini ve bunları hangi amaçla yaptıklarını hiç merak ettiniz mi? İnternet Erişim Politikası cevaplar veriyor bu sorulara. Uygulama geliştiricilerini, programlarının İnternet kullanımını kısa ve anlaşılır bir şekilde açıklamaya ve bu bilg... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Internet Access Policy Viewer Alternatifleri

Internet Access Policy Viewer Hakkında

Bilgisayarınızda yüklü uygulamaların İnternet üzerindeki hangi sunuculara bağlandığını, hangi verileri gönderdiklerini ve bunları hangi amaçla yaptıklarını hiç merak ettiniz mi?

İnternet Erişim Politikası cevaplar veriyor bu sorulara. Uygulama geliştiricilerini, programlarının İnternet kullanımını kısa ve anlaşılır bir şekilde açıklamaya ve bu bilgileri doğrudan uygulamalarında bir araya getirmeye davet ettiğimiz bir gizlilik girişimidir. Daha Fazla Bilgi »

İnternet Erişim Politikası Görüntüleyici Penceresi
İnternet Erişim Politikası Görüntüleyici artık bu bilgilere rahat bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Hangi uygulamalarınızın halihazırda bir İnternet Erişim Politikası ile donatılmış olduğunu gösterir ve uygulamalarınızın nereye bağlandığı ve bu bağlantıların amacı hakkında daha fazla bilgi edinmek için içeriklerini incelemenizi sağlar.

Ayrıca, geliştiricileri bu girişime katılarak ve uygulamalarıyla bir UİSA dahil ederek kullanıcılarının gizliliğini ciddiye alan diğer Mac uygulamalarının bir listesini de gösterebilir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x