iPoPS Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

iPoPS

Açıklama
iPoPS, bir PSX (Playstation 1) oyununu orijinal CD'den veya hazır yapılmış bir ISO'dan EBOOT'a PSP'de oynamak üzere dönüştürmek için kullanılabilir. Daha hızlı Diskinizin ISO'sunu kendiniz yapmanız gerekmez. CD'yi sürücünüze yerleştirin ve iPoPS'nin sizin için dönüştürmesine izin verin! Ve eğer varsa, o zaman sorun olmaz: iPoPS bunları doğrudan da... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm iPoPS Alternatifleri

iPoPS Hakkında

iPoPS, bir PSX (Playstation 1) oyununu orijinal CD’den veya hazır yapılmış bir ISO’dan EBOOT’a PSP’de oynamak üzere dönüştürmek için kullanılabilir.

Daha hızlı
Diskinizin ISO’sunu kendiniz yapmanız gerekmez. CD’yi sürücünüze yerleştirin ve iPoPS’nin sizin için dönüştürmesine izin verin!
Ve eğer varsa, o zaman sorun olmaz: iPoPS bunları doğrudan da kullanabilir.

Kullanımı kolaydır, tüm seçenekleri tek bir pencerede verin. Bir Simge, Animasyonlu Simge, Arka Plan Resmi, bunun için bir Ses ve Açılış Logosu seçerek EBOOT’nuzu özelleştirin. Ve tabii ki, EBOOT Oyun Başlığınızı ve Oyun Kimliğinizi sizin için özelleştirebilirsiniz (böylece artık MultiDisc sorunu yok). EBOOT’nuzu 0 (yok) ile 9 (maksimum) arasında bir değer seçerek de sıkıştırabilirsiniz! Daha Fazla Bilgi »

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x