Java Model Railroad Interface (JMRI) Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Java Model Railroad Interface (JMRI)

Açıklama
JMRI projesi, model demiryolu bilgisayar kontrolü için araçlar oluşturuyor. Mümkün olduğu kadar çok kişi tarafından kullanılabilir olmasını istiyoruz, bu yüzden herhangi bir yerde çalışması için Java'da oluşturuyoruz ve onu belirli donanım sistemlerinden bağımsız hale getirmeye çalışıyoruz. JMRI'nin amacı Tüm sistemi sıfırdan oluşturmak zorunda kal... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Java Model Railroad Interface (JMRI) Alternatifleri

Ücretsiz

Rocrail

Rocrail model tren düzenleri. Rocrail tren ve teknoloji severler tamamen model demiryolu ve aksesuarları kontrol sağlar. Trenler otomatik modda yazılımı...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Java Model Railroad Interface (JMRI) Hakkında

JMRI projesi, model demiryolu bilgisayar kontrolü için araçlar oluşturuyor. Mümkün olduğu kadar çok kişi tarafından kullanılabilir olmasını istiyoruz, bu yüzden herhangi bir yerde çalışması için Java’da oluşturuyoruz ve onu belirli donanım sistemlerinden bağımsız hale getirmeye çalışıyoruz.

JMRI’nin amacı Tüm sistemi sıfırdan oluşturmak zorunda kalmadan düzenlerini bir bilgisayarla kontrol etmek isteyen hobiler için bir başlangıç ​​noktası. Daha Fazla Bilgi »

DecoderPro® kullanarak lokomotif kadrolarınızı yönetebilir ve dekoderlerinizi kolayca programlayabilirsiniz. Sinyali kurmak için PanelPro ™ kullanarak kontrol panelleri oluşturabilir ve yerleşim düzeninizi kontrol edebilirsiniz. OperationsPro ™, arabaları demiryolunuz boyunca göndericiden alıcıya yönlendiren manifestolar oluşturmanıza ve tren ekiplerine işletim talimatları sağlamanıza olanak tanır.

Temel bilgilerin ötesine geçerek, yerleşim planınızı otomatikleştirmek için Logix’i kullanabilirsiniz. davranış, yerleşim odanızın ışıklarını kontrol etmek için X10 ve Insteon sistemleri ile arabirim oluşturun ve sistemin yeteneklerini genişletmek için komut dosyaları yazın.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x