js-Joda Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

js-Joda

Açıklama
js-joda, JavaScript için değişmez bir tarih ve saat kitaplığıdır. Proleptik Miladi kurallarını izleyen fiili dünya takvimi olan ISO takvim sistemine dayalı basit, etki alanına dayalı ve temiz bir API sağlar. js-joda, yalnızca 43 kB küçültülmüş hafif bir ayak izine sahiptir ve sıkıştırılmış, üçüncü taraf bağımlılıkları yok. js-joda hızlıdır. Diğer J... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm js-Joda Alternatifleri

Ücretsiz

Moment.js

Tarihleri ​​ayrıştırmak, doğrulamak, değiştirmek ve biçimlendirmek için JavaScript tarih kitaplığı.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Ücretsiz

Day.js

Aynı modern API ile Moment.js’ye hızlı 2kB alternatif Neden Day.js? 2kB İndirilecek, ayrıştırılacak ve çalıştırılacak daha az JavaScript, kodunuz için...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

js-Joda Hakkında

js-joda, JavaScript için değişmez bir tarih ve saat kitaplığıdır. Proleptik Miladi kurallarını izleyen fiili dünya takvimi olan ISO takvim sistemine dayalı basit, etki alanına dayalı ve temiz bir API sağlar.

js-joda, yalnızca 43 kB küçültülmüş hafif bir ayak izine sahiptir ve sıkıştırılmış, üçüncü taraf bağımlılıkları yok.

js-joda hızlıdır. Diğer JavaScript tarih kitaplıklarından yaklaşık 2 ila 10 kat daha hızlıdır. Daha Fazla Bilgi »

js-joda, RFC 3339’da belirtildiği gibi ISO 8601 için kolayca özelleştirilebilen yerleşik ayrıştırıcılar / biçimlendiricilerle birlikte gelir.

js-joda, ECMAScript 5 tarayıcılarını IE9’a kadar destekler.

js-joda, üçlü arka portun bir bağlantı noktasıdır. Java SE 8 java.time paketinin JSR-310 uygulaması için temel. Threeten, benzer kavramlara ve aynı yazara sahip olan Joda-Time’dan esinlenmiştir.

js-joda sağlam ve kararlıdır. Threetenbp projesinden çok sayıda test permütasyonu içeren 1700’den fazla test vakası taşıdık. Firefox, Chrome, Node ve phantomjs için otomatik karma test paketini çalıştırıyoruz.

Neden başka bir javascript tarih ve saat kitaplığı

Moment veya tarih araçları gibi popüler javascript tarih kitaplıkları, sözdizimsel şeker sağlayan yerel javascript Date nesnesinin etrafına sarmalayıcılardır. Yerel Date nesnesi her zaman bir tarih, saat ve saat dilimi bölümünden oluşur. Bunun tersine, js-joda bağımsız bir tarih ve saat uygulamasıdır.

API, LocalDate, ZonedDateTime veya Period gibi farklı kullanım durumları için sınıflar içeren alan odaklı bir tasarıma sahiptir. . Örnekler için LocalDate, doğum günleri veya tatiller gibi tarihleri ​​temiz ve hatasız bir şekilde işlemeye izin verir, özellikle bu tarihler harici bir sunucuda saklanırsa.

js-joda değişmezdir. Değişmezlik, saf işlevlerle ve React ve Flux gibi çerçevelerin mimarisiyle uyumludur.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x