JustStream Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

JustStream

Açıklama
JustStream, medya akışı ve aynalama için güvenilir, yüksek kaliteli bir çözümdür. Medya dosyalarını Chromecast, Apple TV ve SmartTV'ye zahmetsizce aktarabilirsiniz. JustStream, Samsung, LG, Roku, Sony, Panasonic ve diğerleri gibi TV sağlayıcıları ile harika bir şekilde çalışır. Dosyalarınızı JustStream ile akışa alırken, AVI, FLV, MKV, 3GP, MP4, MP... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm JustStream Alternatifleri

JustStream Hakkında

JustStream, medya akışı ve aynalama için güvenilir, yüksek kaliteli bir çözümdür. Medya dosyalarını Chromecast, Apple TV ve SmartTV’ye zahmetsizce aktarabilirsiniz. JustStream, Samsung, LG, Roku, Sony, Panasonic ve diğerleri gibi TV sağlayıcıları ile harika bir şekilde çalışır.

Dosyalarınızı JustStream ile akışa alırken, AVI, FLV, MKV, 3GP, MP4, MP3, MOV, WMV, WAV dahil olmak üzere birden çok dosya biçimi desteğinden yararlanırsınız. Ve bu durumlarda, TV setiniz tarafından desteklenmeyen bir dosyanız varsa, JustStream siz yayın yaparken herhangi bir kesinti olmaksızın onu dönüştürebilir. Daha Fazla Bilgi »

JustStream, videonuzun sahip olabileceği harici ve gömülü ses parçalarının yanı sıra tüm popüler altyazı formatlarını (ayrıca harici ve gömülü) destekler. Chromecast veya Chromecast Ultra’ya akış yapıyorsanız – altyazı rengini, boyutunu ve yazı tipini değiştirebilirsiniz.

JustStream’de oynatma listeleri oluşturmak için uygun bir seçenek vardır. Bu şekilde, herhangi bir durum için bir oynatma listesi oluşturabilir ve herhangi bir kesinti olmaksızın sürekli olarak yayınlayabilirsiniz.

Aynalama seçeneğinin JustStream ile yaparsanız birçok faydası vardır. Canlı ve normal videoları, ses dosyalarını, sunumları ve hatta yazılım uygulamalarını Mac’ten TV’ye kolayca yansıtabilirsiniz. JustStream, video kalitesini ayarlamanıza ve videoyu TV ekranına sığdırmanıza olanak tanır. Uygulama, yansıtma için özel seçenekler sunar: fare imlecini yakalayın (yakalanan çıktıda TV ekranında görünecektir); fare tıklamalarını yakalayın (yansıtılmış çıktıda vurgulanmış olarak görünecekler).
JustStream ücretsiz ve ücretli bir sürüm olarak mevcuttur. Ücretsiz sürüm, 40 dakikalık kesintisiz akış ve yansıtma sağlar. Sınırsız akış ve yansıtma için PRO sürümü, ömür boyu yükseltmeler dahil 19,95 ABD doları karşılığında mevcuttur.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x