Keyboard Pilot Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Keyboard Pilot

Açıklama
Yaygın bir örnek, geliştirme araçlarında [] {} gibi yaygın semboller için rahatsız edici, karmaşık ve yorucu tuş kombinasyonları kullanmak zorunda kalan İngilizce olmayan geliştiricilerdir. Klavye Pilotu, üretkenliğinizi önemli ölçüde artırabilir: • Giriş yapmayı çok daha kolay hale getirerek tipik programlama sembolleri. • Geliştirici araçları vey... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Keyboard Pilot Alternatifleri

Keyboard Pilot Hakkında

Yaygın bir örnek, geliştirme araçlarında [] {} gibi yaygın semboller için rahatsız edici, karmaşık ve yorucu tuş kombinasyonları kullanmak zorunda kalan İngilizce olmayan geliştiricilerdir.

Klavye Pilotu, üretkenliğinizi önemli ölçüde artırabilir:

• Giriş yapmayı çok daha kolay hale getirerek tipik programlama sembolleri.

• Geliştirici araçları veya fotoğraf / video düzenleyicileri gibi uygulamalarda temel kısayollar yapmak amaçlandığı gibi çalışır. Birçoğu şimdi bir İngilizce klavye düzeni varsayıyor. Daha Fazla Bilgi »

Keyboard Pilot, siz uygulamalar arasında geçiş yaparken düzenleri otomatik olarak değiştirerek bunu tamamen şeffaf hale getirir. Pilotu kurduktan sonra, düzeni bir daha asla düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Klavye Pilotunu şimdi alın ve klavyenizi otomatik pilota alın!

NOT: Sorunlar vardı 1.6 yükseltmesi Klavye Pilot ayarlarını sıfırlayarak. Hala sorun yaşıyorsanız bunu nasıl çözeceğinizle ilgili daha fazla bilgi için Destek bağlantısını tıklayın.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x