KidInspector Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

KidInspector

Açıklama
Kidİnspector çocuklarına İnternette güvenli olduğundan emin olmak isteyen ebeveynler için mükemmel bir çözümdür. Yazılım iOS, Android, Windows ve Mac üzerinde kullanılabilir ve sosyal ağlar ve ziyaret edilen web siteleri gibi cihazlar, çalışan uygulamalar, genel kullanım istatistiklerini ve daha fazla çocuk faaliyetlerini kontrol etmek için özellik... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm KidInspector Alternatifleri

KidInspector Hakkında

Kidİnspector çocuklarına İnternette güvenli olduğundan emin olmak isteyen ebeveynler için mükemmel bir çözümdür. Yazılım iOS, Android, Windows ve Mac üzerinde kullanılabilir ve sosyal ağlar ve ziyaret edilen web siteleri gibi cihazlar, çalışan uygulamalar, genel kullanım istatistiklerini ve daha fazla çocuk faaliyetlerini kontrol etmek için özellikleri büyük bir çeşitlilik sunmaktadır. İnternette uygunsuz bilgi, çocuğunuzu korumak istiyorsunuz? Site Engelleyici özelliği, bir çift tıklama ile bunu yapmak için yardımcı olacaktır. Bir URL ya da anahtar kelimeye göre ayrı web sitelerinin kara liste veya Alışveriş“,” Yetişkin“,” Video barındırma “gibi ve daha tüm kategorileri engelleyebilirsiniz.
Faaliyet Raporu grafikler, tablolar, resimler ve metin uygun biçimlerde anlatılır. Eğer çocuğunuzun bilgisayar uzakta olsa bile her zaman her yerde herhangi bir cihaz bilgilerini görebilirsiniz. Sadece güvenli Kidİnspector hesabınıza gerçek zamanlı olarak uzaktan çocuğunuzun aktivite üzerinde tam raporu almak günlük ve.
… Daha fazla Bilgi &full summary;

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x