Krita Alternatifi, Benzerleri

krita alternatifi
1 Star 0
Loading...

Krita

Açıklama
Krita, herkes için uygun fiyatlı boyama araçları oluşturmak isteyen sanatçılar tarafından oluşturulan ücretsiz ve açık kaynaklı profesyonel kalitede bir boyama programıdır. Konsept sanatını, mat ve doku ressamlarını, çizgi roman ve çizimleri kapsar. Üç ana Krita yazılımı vardır. Krita Desktop, Linus, Mac OS ve Windows için optimize edilmiş ücretsiz... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows macOS Unix Tarayıcı
krita alternatifi krita alternatifi krita alternatifi krita alternatifi

Tüm Krita Alternatifleri

photoshop alternatifleri

Adobe Photoshop

Photoshop, profesyonel bir görüntü düzenleyici ve fiili endüstri standardıdır. Katmanları, tahribatsız düzenleme, vektör grafikleri ve renk yönetimi ve eklentileri destekler....

Detayları Göster
1 Star 1
Loading...
gimp alternatifleri
Ücretsiz

GIMP

GIMP, fotoğraf rötuşlama, görüntü kompozisyonu ve görüntü oluşturma gibi görevler için ücretsiz olarak dağıtılan bir programdır. Basit bir boya programı,...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

krita alternatifi Krita Hakkında

Krita, herkes için uygun fiyatlı boyama araçları oluşturmak isteyen sanatçılar tarafından oluşturulan ücretsiz ve açık kaynaklı profesyonel kalitede bir boyama programıdır. Konsept sanatını, mat ve doku ressamlarını, çizgi roman ve çizimleri kapsar.

Üç ana Krita yazılımı vardır. Krita Desktop, Linus, Mac OS ve Windows için optimize edilmiş ücretsiz bir yazılımdır. Farklı bir platform kullanıyorsanız, kendi işletim sisteminizde çalışan bir sürüm oluşturmak için Krita kaynak koduna erişmek de mümkündür. Krita Desktop, masaüstünde çalışması için Windows 7 veya daha ileri bir sürümü gerektirir.

Krita İkizler ücretsiz değildir, ancak Krita İkizler’den gelen tüm ücretler açık kaynaklı Krita projesini desteklemeye gider. Bu, bir kullanıcının Krita Gemini’yi satın alarak Krita’nın açık kaynaklı araçlarının rafine edilmesini ve güncellenmesini teşvik ettiği ve desteklediği anlamına gelir. Gemini, Krita’nın tüm masaüstü özelliklerine sahiptir ancak tabletler ve dokunma etkileşimi için tasarlanmış bir arayüze sahiptir. Tasarımınızı esas olarak tabletinizde yaparsanız, Krita Gemini değerli bir yatırımdır.

Krita Studio, Krita Desktop’ın tüm özelliklerine sahiptir, ancak aynı zamanda tam bir ticari destek ve ücretli destek ile birlikte gelir. Krita Studio’nun tam bir satın alımı olmadan ticari destek almak istiyorsanız, Krita Vakfı, destek abonelikleri ve ayrıca özel geliştirme kullanımı yoluyla ticari destek sunar.

Krita Vakfı, Krita’yı açık ve özgür kılmak için bağış kabul ediyor.

Krita, kullanıcılara arayüzü en iyi şekilde nasıl kullanacaklarını öğretmek için web’de yayınlanan çok sayıda öğretici videoya sahiptir. Kullanıcı arayüzü sezgisel ve gezinmesi kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Çalışma tarzınıza uyacak şekilde hareket ettirilebilen ve ayarlanabilen yuva ve panellerle özelleştirilebilir. İdeal düzeninizi varsayılan çalışma alanınız olarak kaydedebilir ve sık kullanılan araçlarınız için araç kısayolları oluşturabilirsiniz.

Krita, eskiz ve boyama vuruşlarını daha tutarlı hale getirmek için üç farklı fırça stabilizatörüne sahiptir. Dinamik Fırça için kütle ve sürükle eklemenizi sağlayan bir araç bile vardır, böylece fırça gerçek bir boya fırçası hissini taklit eder. Farenizi sağ tıklatarak onlarca fırçaya ve tüm renk yelpazesine erişebilirsiniz. Kaynak Yöneticisi ile diğer sanatçılar tarafından oluşturulan dokuları ve fırçaları içe aktarabilirsiniz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x