Kube – Kompanions Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Kube – Kompanions

Açıklama
KUBE, Hindistan'ın İlk 3D Eğitim Bilgisi Küpüdür. Tüm öğrencilerin keşfedilmemiş olanı KEŞFETMESİNE, daha yeni anlamlar türetmesine ve en iyi uygulamalı deneyimi teknoloji ve oyunlaştırmadaki en son teknolojiyle birleştiren türünün ilk örneği olan bir platform sağlamayı amaçlamaktadır. genç beyinler. KUBE - Zekice Düşünmeyi Teşvik Etmek! Geliştiric... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Kube – Kompanions Alternatifleri

Quiver

Sadak programcılar için yapılmış bir dizüstü bilgisayardır. Kolayca bir not, edit kod içinde müthiş bir kod editörü, Canlı Önizleme İndirim...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Kube – Kompanions Hakkında

KUBE, Hindistan’ın İlk 3D Eğitim Bilgisi Küpüdür. Tüm öğrencilerin keşfedilmemiş olanı KEŞFETMESİNE, daha yeni anlamlar türetmesine ve en iyi uygulamalı deneyimi teknoloji ve oyunlaştırmadaki en son teknolojiyle birleştiren türünün ilk örneği olan bir platform sağlamayı amaçlamaktadır. genç beyinler. KUBE – Zekice Düşünmeyi Teşvik Etmek!

Geliştirici Hakkında:

Kompanions, küresel olarak AR VR ve MR tabanlı eğitim içeriğinin tek en büyük üreticisidir. Akıllı, etkileşimli ve sürükleyici öğrenim deneyimlerinin küratörlüğünü yapmakta uzmanız. Müşterilerimize harika ürünler ve harika hizmetler sunmakla tanınırız. Daha Fazla Bilgi »

Kompanions Etkileşimli ve keşifsel sürükleyici ortamlar sunmak için Artırılmış Gerçeklik (AR) ve Sanal Gerçeklik (VR) gibi en son teknolojileri kullanır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x