LastActivityView Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

LastActivityView

Açıklama
LastActivityView, çalışan bir sistemdeki çeşitli kaynaklardan bilgi toplayan ve kullanıcı tarafından yapılan eylemlerin ve bu bilgisayarda meydana gelen olayların günlüğünü görüntüleyen, Windows işletim sistemi için bir araçtır. LastActivityView tarafından görüntülenen etkinlik şunları içerir: .exe dosyasını çalıştırma, Açma / kaydetme iletişim kut... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm LastActivityView Alternatifleri

LastActivityView Hakkında

LastActivityView, çalışan bir sistemdeki çeşitli kaynaklardan bilgi toplayan ve kullanıcı tarafından yapılan eylemlerin ve bu bilgisayarda meydana gelen olayların günlüğünü görüntüleyen, Windows işletim sistemi için bir araçtır. LastActivityView tarafından görüntülenen etkinlik şunları içerir: .exe dosyasını çalıştırma, Açma / kaydetme iletişim kutusunu açma, Explorer veya başka bir yazılımdan dosya / klasör açma, yazılım yükleme, sistem kapatma / başlatma, uygulama veya sistem çökmesi, ağ bağlantısı / bağlantı kesilmesi ve daha fazlası. ..

Bu bilgileri kolaylıkla csv / sekmeyle ayrılmış / xml / html dosyasına aktarabilir veya panoya kopyalayıp ardından Excel veya başka bir yazılıma yapıştırabilirsiniz. Daha Fazla Bilgi »

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x