Lazarus Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Lazarus

Açıklama
Pascal ücretsiz bir GPL'Linux 2, win 32, OS/68 K ve daha fazla çalışan ed derleyici. Free Pascal anlamak ve ders OOP olan Delphi sözdizimi, derleme için tasarlanmıştır. Lazarus yukarıdaki platformlar tüm programlar gibi Delphi geliştirmek sağlayacak eksik bulmaca parçası. Herhangi bir yerde derleme bir kez yazmak için yazma bir zamanlar bir yer... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Lazarus Alternatifleri

My Visual Database alternatifleri

My Visual Database

Görsel Veritabanımı kullanarak faturalandırma, envanter, CRM veya herhangi bir özel amaç için veritabanları oluşturabilirsiniz.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Lazarus Hakkında

Pascal ücretsiz bir GPL'Linux 2, win 32, OS/68 K ve daha fazla çalışan ed derleyici. Free Pascal anlamak ve ders OOP olan Delphi sözdizimi, derleme için tasarlanmıştır. Lazarus yukarıdaki platformlar tüm programlar gibi Delphi geliştirmek sağlayacak eksik bulmaca parçası. Herhangi bir yerde derleme bir kez yazmak için yazma bir zamanlar bir yerde, Lazarus ve Free Pascal çaba çalıştırmak için çabaladığı Java aksine. Aynı derleyici yukarıdaki platformlar üzerinde kullanılabilir olduğundan&#39 etmiyorsunuz demektir;t farklı platformlar için aynı ürünleri üretmek için herhangi yapmamın gerek…. Bilgi &full summary daha;Lazarus tamamen API bağımsızdır. Programlar, Win32, GTK2 karşı derlenmiş olabilir, Qt, Karbon, FpGUİ ve daha özel widgetsets çizilmiş. GTK2 ve Windows için Qt ile de destekledi.LCL büyük ölçüde GİTMENİZ benzer, bu yüzden Delphi kod büyük ölçüde yeniden olabilir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x