LibreOffice – Impress Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

LibreOffice – Impress

Açıklama
Impress, etkin çokluortam sunumları hazırlamak için çok kullanışlı bir araçtır. Dahil Sunucu Konsolu uzantısı ile doğrusal ya da doğrusal olmayan sunumlar yapar. Sunumlar 2B ve 3B küçük resimlerle, özel efektler ve geçiş stilleri, animasyonlar, ve yüksek etkili çizim araçları ile gelişmiş olabilir. Kaydeder Belge biçimi (Açmak için.odp) olarak proj... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows

Tüm LibreOffice – Impress Alternatifleri

Microsoft Office Powerpoint

Microsoft Office, Microsoft PowerPoint, parçası , kolayca bilgi paylaşımı ve iş akışı şekilde entegre ederken, kullanıcıların yüksek etkili, dinamik sunumlar...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

LibreOffice – Impress Hakkında

Impress, etkin çokluortam sunumları hazırlamak için çok kullanışlı bir araçtır. Dahil Sunucu Konsolu uzantısı ile doğrusal ya da doğrusal olmayan sunumlar yapar. Sunumlar 2B ve 3B küçük resimlerle, özel efektler ve geçiş stilleri, animasyonlar, ve yüksek etkili çizim araçları ile gelişmiş olabilir. Kaydeder Belge biçimi (Açmak için.odp) olarak projeksiyonda. pptx ve pdf.

http://portableapps.com/apps/office/libreoffice_taşınabilir Daha fazla Bilgi &full summary;OpenOffice &amp için Daha fazla sosyal ağ sayfaları; Belge Vakıf:
Linkedİn: http://www.linkedin.com/company/the-document-foundation
Google+: https://plus.google.com/+OpenOffice
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCQAClQkZEm2rkWvU5bvCAXQ PortableApps.com kullanılabilir Windows için taşınabilir sürümü:

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x