Litecoin Alternatifi, Benzerleri

litecoin alternatifi
1 Star 0
Loading...

Litecoin

Açıklama
Litecoin, dünyadaki herhangi birine anında ödeme yapılmasını sağlayan eşler arası bir İnternet para birimidir. Tüketici sınıfı donanım ile verimli bir şekilde mayınlı kullanılabilecek olan küçük Bitcoin iconBitcoin'den farklıdır. Litecoin (ortalama olarak her 2,5 dakikada bir hedeflenen) daha hızlı onaylar sağlar ve çoğu kişinin sahip olduğu CPU'la... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows macOS Unix Android Tarayıcı
En Popüler 5 Alternatif
litecoin alternatifi litecoin alternatifi litecoin alternatifi

Tüm Litecoin Alternatifleri

litecoin alternatifi Litecoin Hakkında

Litecoin, dünyadaki herhangi birine anında ödeme yapılmasını sağlayan eşler arası bir İnternet para birimidir. Tüketici sınıfı donanım ile verimli bir şekilde mayınlı kullanılabilecek olan küçük Bitcoin iconBitcoin’den farklıdır. Litecoin (ortalama olarak her 2,5 dakikada bir hedeflenen) daha hızlı onaylar sağlar ve çoğu kişinin sahip olduğu CPU’ları ve GPU’ları hedeflemek için hafızaya dayanıklı, kod tabanlı madenciliği kullanır. Litecoin ağının Bitcoin’den dört kat daha fazla para birimi üretmesi planlanıyor.

Litecoin’in amaçlarından biri, bitcoinler için kullanılan aynı donanım üzerinde aynı anda çalışabilecek bir madencilik algoritması sağlamaktı. Bitcoin için uzmanlaşmış ASIC’lerin yükselişiyle, Litecoin bu hedefleri karşılamaya devam ediyor. FPGA veya ASIC madenciliğinin, para birimi yaygın olarak kullanılıncaya kadar Litecoin’i devralması muhtemel değildir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x