Lobbytrack Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Lobbytrack

Açıklama
Lobbytrack, şirket içi masaüstü tabanlı ziyaretçi yönetim sistemleri seçeneğiyle oturum açmak ve ziyaretçileri kaydetmek için sektör lideri çevrimiçi ziyaretçi yönetimi yazılımıdır. Ziyaretçilerin ön kaydını yapın, oturum açın, ev sahiplerini bilgilendirin, tahliyeyi yönetin ve ziyaretçi rozetlerini yazdırın. Lobbytrack ziyaretçi yönetim sistemi, k... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Lobbytrack Alternatifleri

Proxyclick

Fiziksel güvenliği iyileştirin, ön masanızı düzene koyun ve ziyaretçiler üzerinde kalıcı bir iyi izlenim bırakın. Proxyclick, mevcut araçlarınızla entegre olur.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Lobbytrack Hakkında

Lobbytrack, şirket içi masaüstü tabanlı ziyaretçi yönetim sistemleri seçeneğiyle oturum açmak ve ziyaretçileri kaydetmek için sektör lideri çevrimiçi ziyaretçi yönetimi yazılımıdır. Ziyaretçilerin ön kaydını yapın, oturum açın, ev sahiplerini bilgilendirin, tahliyeyi yönetin ve ziyaretçi rozetlerini yazdırın. Lobbytrack ziyaretçi yönetim sistemi, kurumsal lobilerde, devlet tesislerinde, hastane ziyaretlerinde ve her büyüklükteki okulda ziyaretçileri kaydetmek için kullanılır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x