Local Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Local

Açıklama
Yerel ortamlarda hata ayıklamayı bırakın ve WordPress sitelerini açmaya daha fazla zaman ayırın. HIZ VE BASİTLİK Volan hızlı ve işlevseldir, bu nedenle bu özellikleri dünyanın en şık yerel WordPress geliştirme uygulamasına getirdik. BASİT DEMO URL'LERİ Son çalışmalarınızı sergileyin! Yerel WordPress sitelerinizi müşterilere, ortak çalışanlara, arka... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows

Tüm Local Alternatifleri

Ücretsiz

Wordup

Wordup tamamen kodlama odaklanabilirsiniz kurma ve yerel WordPress Tema/Eklenti geliştirme yönetmek için açık kaynak kodlu bir geliştirme aracıdır.Docker-beste dayanmaktadır ve...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Ücretsiz

InstantWP

Anlık WordPress tam bağımsız, taşınabilir WordPress geliştirme ortamıdır. WordPress geliştirme sunucusu herhangi bir Windows veya macOS makine döner.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Freemium

DesktopServer

projelerin her kişiselleştirmek ve saniye içinde sanal sunucuları onlarca oluşturmak kurgusal alan adları Seçin. WordPress tasarımcıları ve geliştiriciler nadiren tek...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Ücretsiz

WordPress Portable

WordPress Portable, WordPress’i yerel olarak çalıştırmak için gereken her şeyle birlikte otomatik olarak gelen Windows için ücretsiz bir programdır. Yapmanız...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Theme Juice

Theme Juice, yalnızca bir tıklamayla yerel WordPress siteleri oluşturan güçlü bir Mac uygulamasıdır.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Pressmatic

Pressmatic, Mac için güçlü bir yerel WordPress yöneticisidir. Tüm siteler ayrı Docker konteynerlerinde izole edilmiştir.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Local Hakkında

Yerel ortamlarda hata ayıklamayı bırakın ve WordPress sitelerini açmaya daha fazla zaman ayırın.

HIZ VE BASİTLİK
Volan hızlı ve işlevseldir, bu nedenle bu özellikleri dünyanın en şık yerel WordPress geliştirme uygulamasına getirdik.

BASİT DEMO URL’LERİ
Son çalışmalarınızı sergileyin! Yerel WordPress sitelerinizi müşterilere, ortak çalışanlara, arkadaşlara veya hayran hayranlara tanıtmak için paylaşılabilir URL’ler oluşturun.

SSH + WP-CLI ERİŞİM
Local by Flywheel, tek tek sitelere basit kök SSH erişimi sunar, böylece siz Kalbiniz isterse kurcalayabilir. Daha Fazla Bilgi »

TEK TIKLA WORDPRESS KURULUMU
Local by Flywheel, yerel bir WordPress sitesi oluşturmayı çocuk oyuncağı haline getirir, böylece onu kendiniz kurmakla uğraşmanıza gerek kalmaz!

SORUNSUZ YEREL SSL DESTEĞİ
Flywheel tarafından Local aracılığıyla oluşturulan herhangi bir sitenin otomatik olarak kendi kendine imzalanan bir sertifikası olacaktır. Yeşil asma kilit sağlandı!

ESNEK ORTAM SEÇENEKLERİ
NGINX veya Apache 2.4 arasında çalışırken değiştirilebilir veya PHP sürümleri arasında geçiş yapın. Her şey çalışır durumda kalacak!

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x