LSNetX Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

LSNetX

Açıklama
LSNetX Omni Channel Perakendecilik Çözümleri, Güçlü Yazılım, Mobil Uygulama, E-Ticaret Mağazası, CRM aracılığıyla Bir Perakende Kuruluşunun Birden Fazla Mağazasını Yönetmek için. Lsnetx, perakendecilerin müşterilerine tüm kanallarda birleşik bir alışveriş deneyimi sunmalarına yardımcı olur. Çevrimiçi ve çevrimdışı perakende işlerini yönetmek için ç... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows

Tüm LSNetX Alternatifleri

Magestore Magento Auction

Profesyonel Müzayede uzantısı profesyonel online mağazalar ihaleleri yürütmek, müşteriler Ürün için teklif izin verir. Aynı anda birçok ihaleleri çalıştırın!

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

LSNetX Hakkında

LSNetX Omni Channel Perakendecilik Çözümleri, Güçlü Yazılım, Mobil Uygulama, E-Ticaret Mağazası, CRM aracılığıyla Bir Perakende Kuruluşunun Birden Fazla Mağazasını Yönetmek için. Lsnetx, perakendecilerin müşterilerine tüm kanallarda birleşik bir alışveriş deneyimi sunmalarına yardımcı olur. Çevrimiçi ve çevrimdışı perakende işlerini yönetmek için çok kanallı bir çözümdür.

Çok Kanallı Perakendecilik
LSNetX Çok Kanallı Perakendecilik Çözümleri, güçlü bir yazılım, mobil aracılığıyla bir perakende kuruluşun muhtemelen farklı coğrafi konumlardaki birden çok mağazasını yönetmeye yardımcı olur. uygulama, e-ticaret mağazası, CRM ve daha birçok seçenek … Daha Fazla Bilgi »

E-ticaret Çözümleri
Çok kanallı e-ticaret çözümleri perakendecilerin dijital pazarlamalarını optimize etmelerine yardımcı olur en iyi getiri için yatırımlar. Perakendeciler, trafiği yönlendirmek ve müşteri katılımını güçlendirmek için tüm kanallarda uygun mesajlaşmayı sağlayabilir.

CRM
Çok kanallı CRM, müşteri hedefleme, edinme, elde tutma, anlama gibi temel faaliyetleri kolaylaştırır ve ortak çalışma etkinlikleri.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x