MageMail Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

MageMail

Açıklama
SaaS pazarlama otomasyonu ürünlerimiz, büyük e-ticaret platformlarının (örneğin, Magento, Shopify) yeteneklerini genişletir ve çevrimiçi perakendecilerin daha güçlü potansiyel müşteri oluşturma, müşteri dönüşümü, katılım ve elde tutma yoluyla gelirlerini artırmasına yardımcı olur. Örneğin, MageMail e-postaları ve site açılır pencerelerini kolayca t... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm MageMail Alternatifleri

MageMail Hakkında

SaaS pazarlama otomasyonu ürünlerimiz, büyük e-ticaret platformlarının (örneğin, Magento, Shopify) yeteneklerini genişletir ve çevrimiçi perakendecilerin daha güçlü potansiyel müşteri oluşturma, müşteri dönüşümü, katılım ve elde tutma yoluyla gelirlerini artırmasına yardımcı olur. Örneğin, MageMail e-postaları ve site açılır pencerelerini kolayca tasarlamak ve terk edilmiş alışveriş sepetleri, siparişler, kuponlar ve yaşam olayları için tetikleyicileri yönetmek için kullanılabilir.

Anahtar özellikler arasında terk edilmiş alışveriş sepeti kurtarma; ürün satışları ve çapraz promosyonlar; geri kazanma kampanyaları; müşteriye özel kişiselleştirme; gerçek zamanlı envanter; ve analitik. Daha Fazla Bilgi »

Nasıl farklıyız?

İlk olarak, çok spesifik bir e-ticaret endüstrisindeki büyük problem, müşterileri dönüştürmek ve onları daha fazla mal satın almaları için mağazanıza geri getirmektir.

İkincisi, müşteri deneyimi ve başarısı konusunda takıntılıyız. Her şeyi kolay ve faydalı hale getiriyoruz ve doğru bir şekilde tasarım ve analitiğin biz ve müşterilerimiz için farklılaştırıcılar olduğuna inanıyoruz.

Üçüncüsü, sonuçlarımıza göre fiyatlandırma, müşterilerimiz tarafından motive edildiğimizi garanti ediyor başarı. Basit fiyatlandırmamız, üretilen satışların% 3’üne dayanmaktadır; bu, yalnızca müşterilerimiz hizmetlerimizle satışları artırdığında ödeme alacağımız anlamına gelir. Diğer birçok SaaS şirketinde bulduğunuz gibi ön, aylık veya yıllık taahhüt yoktur.

Dördüncüsü, yukarıdaki üç noktayı bir araya getirerek misyonumuz bir iş kurmak ve Müşterilerin sevdiği ve gerçek değer katan ürün. Bu, asla yerinde duramayacağımız ve her zaman ürün pazar uyumuna göre yönlendirildiğimiz anlamına geliyor.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x