Maildog.co Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Maildog.co

Açıklama
Maildog, e-posta göndermenizi izler ve e-posta teslimini iyileştirmek için ne yapmanız gerektiği konusunda size eyleme geçirilebilir geri bildirim sağlar. E-posta, her dijital işletme için gereklidir. Pazarlama, satış, müşteri başarısı veya durum bildiriminde kullanılır. Başarısının bir kısmı ölçeklenebilirliğinden geliyor. E-postaları otomasyon ar... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Maildog.co Alternatifleri

Maildog.co Hakkında

Maildog, e-posta göndermenizi izler ve e-posta teslimini iyileştirmek için ne yapmanız gerektiği konusunda size eyleme geçirilebilir geri bildirim sağlar.

E-posta, her dijital işletme için gereklidir. Pazarlama, satış, müşteri başarısı veya durum bildiriminde kullanılır. Başarısının bir kısmı ölçeklenebilirliğinden geliyor. E-postaları otomasyon araçlarıyla ölçeklendirebilirsiniz. Kolay görünüyor. Ancak maalesef, denetimsiz bırakılırsa, e-postanın teslim edilmesi durdurulabilir ve potansiyel müşterilerinizin, müşterilerinizin veya potansiyel müşterilerinizin hiçbiri sizden herhangi bir mesaj almaz. İşte burada Maildog devreye girer. E-postanızı izler ve size teslim edilebilirlik sorunlarınıza neyin yol açabileceğini söyler – basit kelimelerle.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x