Mainconcept HEVC/H.265 Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Mainconcept HEVC/H.265

Açıklama
MainConcept HEVC Encoder SDK, BT.2020 gelişmiş renk gamı ​​ve SMPTE 2084 tabanlı HDR-10 desteği dahil 4: 2: 0 Ana ve Ana 10 profiller için kapsamlı destek sunar. 6. Nesil Intel® Core ™ İşlemcide kullanıldığında kodlayıcı, donanım hızlandırmalı çalışma ve önemli CPU yükü azaltma için Intel Quick Sync Video teknolojisinden yararlanabilir. Yazılım kod... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Mainconcept HEVC/H.265 Alternatifleri

Mainconcept HEVC/H.265 Hakkında

MainConcept HEVC Encoder SDK, BT.2020 gelişmiş renk gamı ​​ve SMPTE 2084 tabanlı HDR-10 desteği dahil 4: 2: 0 Ana ve Ana 10 profiller için kapsamlı destek sunar. 6. Nesil Intel® Core ™ İşlemcide kullanıldığında kodlayıcı, donanım hızlandırmalı çalışma ve önemli CPU yükü azaltma için Intel Quick Sync Video teknolojisinden yararlanabilir.

Yazılım kodlayıcı, 8 için gerçek zamanlı 4K60 kodlama sunar. bit ve 10 bitlik profiller. İçerik hazırlamaya ve dijital dağıtım için uyarlanabilir formatlara kod dönüştürmeye hizmet eden çözümler için MainConcept, profiller arasında verimli hızlandırılmış kodlama sağlayan SABET ™ sunar. Teknoloji, tek bir kaynaktan 12 adede kadar çıktı akışının kodlanmasına izin verirken, paylaşılan verilerden yararlanarak uyarlanabilir bir akış kümesindeki tüm düzeylerde eşit yüksek kaliteyi koruyor. En yeni HEVC / H.265 SDK, tek geçişli kodlamaya kıyasla% 18’e varan geliştirilmiş bit hızı verimliliği için 2 geçişli kodlamayı destekler.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x