Mazenez Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Mazenez

Açıklama
iPhone, iPad, Android veya Windows cihazınız için 2016'nın RTS arcade oyunu. Oynaması kolay ama ustalaşması zor. Her görevin kendine özgü bir stratejisi vardır. Düşmanınızı yakalayın veya kaçının, birimlerinizi yükseltin, kaynakları toplayın veya labirentten kaçının. Hangi tarafta oynamak istediğinizi siz seçersiniz. Bilgisayar korsanı olmak ister... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Mazenez Alternatifleri

Ücretsiz

Maze Forever

Bulmaca oyunları ve labirentler gibi mi? O zaman Sonsuza kadar Labirent gibi olacak. Labirent klasik bir oyun için yeni ve...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Mazenez Hakkında

iPhone, iPad, Android veya Windows cihazınız için 2016’nın RTS arcade oyunu. Oynaması kolay ama ustalaşması zor. Her görevin kendine özgü bir stratejisi vardır. Düşmanınızı yakalayın veya kaçının, birimlerinizi yükseltin, kaynakları toplayın veya labirentten kaçının. Hangi tarafta oynamak istediğinizi siz seçersiniz.

Bilgisayar korsanı olmak ister misiniz? Bırakın Boriz, yolsuzluğu ortaya çıkarmak için bir elektronik sistemler labirenti aracılığıyla aynı anda birden fazla bilgisayar virüsünü nasıl kontrol edeceğinizi öğretsin. Virüslerinizin olabildiğince çok kopyasını oluşturun, büyük kötü kurumsal sistemlere sızın ve yasadışı ticari faaliyetlerini durdurun. Daha Fazla Bilgi »

VEYA

Bunlarla savaşma macerasında Mazenez.com’dan Nancy’ye katılın nanoidlerden oluşan bir orduya (mikroskobik robotlar) sahip siber suçlular.

Her tarafın kendi kuralları, avantajları ve dezavantajları vardır ve bu da Mazenez’i benzersiz bir 2’si 1 arada oyun haline getirir.

Birden çok olay örgüsü: Her bir tarafın, farklı bir strateji gerektiren kendine özgü birimleri ve görevleri vardır.

Çoklu görev: Çoklu görev becerilerinizi sınırlara kadar zorlayın. Ordunuzu büyütün ve gerçek zamanlı olarak aynı anda kaç birimi kontrol edebileceğinizi görün.

Çeşitli oyun türleri: Hızlı ve sıradan bir oyun veya daha fazlasını gerektiren karmaşık bir görev için basit bir görev başlatın. strateji ve planlama. 80’den fazla hazır görev arasından seçim yapın veya rastgele labirent oluşturucunun sizi benzersiz bir labirentle şaşırtmasına izin verin.

Full HD 3D grafikler: Donanımınıza bağlı olarak muhteşem görmeyi dört gözle bekleyebilirsiniz. 3D animasyonlar, HD dokular, gerçek zamanlı gölgeler ve aydınlatma efektleri.

Tamamen çevrimdışı oynayın: Mazenez uygulaması yüklendikten sonra oynamak için internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur.

Eğitici: Nasıl yapılacağını öğrenin gerçek matematiksel sayı sistemleri eğlenirken çalışır. En kısa yol, en hızlı yol gerekli değildir çünkü her yolun birimlerin hızını etkileyecek bir maliyeti vardır.

Aile Dostu: Mazenez’in şiddet içermediğinden emin olduk, kaba dil ve pornografi.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x