MediCat USB Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

MediCat USB

Açıklama
MediCat USB tam All'modern bilgisayarlar için yedek Disk Boot s.&#39 all;Disk bilgisayar XP, Vista ve Windows 7 dönem için harikaydı Boot s. Ne yazık ki 2012 yılında üretimi, FalconFour&#39 oldu;s Ultimate Boot CD&#39 şu;2013 yılında ölümünden s. Ben herkes için tarih boot disk için bir getirmek şerefini aldı. MediCat USB kesilmeli... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm MediCat USB Alternatifleri

MediCat USB Hakkında

MediCat USB tam All'modern bilgisayarlar için yedek Disk Boot s.&#39 all;Disk bilgisayar XP, Vista ve Windows 7 dönem için harikaydı Boot s. Ne yazık ki 2012 yılında üretimi, FalconFour&#39 oldu;s Ultimate Boot CD&#39 şu;2013 yılında ölümünden s. Ben herkes için tarih boot disk için bir getirmek şerefini aldı. MediCat USB kesilmeli ve tarihli All&#39 değiştirmeyi hedefliyor;Disk Boot s. Modern donanım yönelikse ve yeni güncelleştirilmiş bir sürümünü her 6 ay ile Ubuntu yayın döngüsü izler. SSS:
"MediCat olmadan benim şimdiki PC üzerinde PortableApps çalıştırabilir miyim?"
Evet, sadece bir platform başlatmak için MediCat USB ve açık start.exe monte edin. Bu 10 Mini Windows içinde yüklü olsun aynı uygulamalar vardır. Eğer güncelleme varsa, 10 Mini Windows güncellenmiş gelecekler.&”boş mu?"
Kesinlikle. Hiç MediCat için ücret veya bağış kabul edeceğim. Ancak, Bu sorular ve bu konu ile ilgili: tinyurl.com/medicatdvd
fikirlerinizi paylaşmak için ücretsiz düştü'geri vermek nasıl s. bu :)"Ne kadar sıklıkla güncellenecek?&(Nisan ve Ekim) quot;
Her 6 ayda bir. Burada bağlantıları her zaman en son sürümü olacak. "Bu olmaz't bir DVD-R uygun, uygun daha küçük bir versiyonu yapabilirsiniz?"
Hayır, yapamam. Ama UltraISO ile ISO ve düzenlemek için&#39 kazandın ne olursa olsun kaldırmak için çekinmeyin, gerek t büyütmek için. &Quot serbest bırakıyorum;ÇIPLAK" don&#39 oluşturur;t herhangi bir PortableApps ile birlikte gelir, bu yüzden insanlar oluşturabilir kendi programı USB taşınabilir uygulamalar kendi koleksiyonu ile sopa."USB kazandı&#39 sopa;t çizme, sadece Windows önyükleme yaptım."
BIOS emin Olun bir USB sürücü ilk önyükleme için ayarlanmış. Eğer KISITLI bir ürün yazılımı ile bir PC kullanıyorsanız, Güvenli Önyükleme devre dışı bırakmayı deneyin, ve eğer bu seçenek yoksa eski/CSM önyükleme etkinleştir. Alternatif olarak,'POST sırasında getirebilirsiniz genellikle bir F-key Önyükleme Menüsü. (Benim F12, senin F2, F9, F10, F11, F12, vb olabilir.)

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x