MIDI Translator Pro (Bomes midi) Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

MIDI Translator Pro (Bomes midi)

Açıklama
Bome MIDI Translator Pro, popüler bir MIDI ve tuş vuruşu haritalama aracıdır: MIDI ve tuş vuruşları yoluyla rastgele yazılımları kontrol etmek için kullanın. Zengin özellik seti ayrıca genel Windows otomasyonu için kullanılmasına da izin verir. Bome MIDI Translator Pro ile bilgisayarınızı MIDI veya diğer cihazlardan kontrol edebilirsiniz. Örneğin:... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows

Tüm MIDI Translator Pro (Bomes midi) Alternatifleri

Ücretsiz

gmidimonitor

GMİDİmonitor MIDI olayları gösteren GTK+ uygulaması.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Freemium

MIDI-OX

MIDI-OX, dünyanın en büyük çok amaçlı MIDI Yardımcı Programıdır.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

MIDIQ

MIDIQ, MIDI yönlendirme destekli herhangi bir DAW’da çalışan bir MIDI işlemci eklentisidir. Eklentiyi jeneratör kanalına yerleştirin veya farklı izlere atanmış...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

MIDI Translator Pro (Bomes midi) Hakkında

Bome MIDI Translator Pro, popüler bir MIDI ve tuş vuruşu haritalama aracıdır: MIDI ve tuş vuruşları yoluyla rastgele yazılımları kontrol etmek için kullanın. Zengin özellik seti ayrıca genel Windows otomasyonu için kullanılmasına da izin verir.

Bome MIDI Translator Pro ile bilgisayarınızı MIDI veya diğer cihazlardan kontrol edebilirsiniz. Örneğin: En sevdiğiniz yazılımı bir MIDI kontrol yüzeyi ile kontrol edebilir, rastgele DJ yazılımıyla MIDI döner tablalarını kullanabilir, MIDI mesajlarını diğer MIDI mesajlarına eşleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Daha Fazla Bilgi »

Çevirileri tanımlayarak kendi eşlemelerinizi oluşturabilir veya önceden var olan birçok çeviri ön ayarından birini kullanabilirsiniz. Sürekli olarak yeni ön ayarlar üzerinde çalışıyoruz ve aktif topluluk, mevcut ön ayar havuzunu sürekli olarak genişletiyor.

MIDI Translator Pro, farklı giriş ve çıkış türleri için eşlemeler belirleyerek çalışır. Aşağıda farklı tetik türlerinin (Gelen) ve işlem türlerinin (Giden) bir listesi bulunmaktadır. Bunları istediğiniz gibi birleştirebilirsiniz (örneğin, tuş vuruşundan MIDI’ye dönüştürme veya MIDI’den fareye eşleme).

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x