MindSnow Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

MindSnow

Açıklama
MindSnow rastgele sözcük ve ifadelerden oluşan kar fırtınaları üretir. Üst üste geldiklerinde, zihniniz kavramlar arasında bağlantılar oluşturacak ve sorunlara yeni fikirler ve çözümler üretecektir. Bu, beyin fırtınasına büyük ölçüde yardımcı olur. MindSnow'un örnek kelime listeleri, bir bebek adı seçme, dil öğrenme, yeni yazılım icat etme, el işi... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm MindSnow Alternatifleri

MindSnow Hakkında

MindSnow rastgele sözcük ve ifadelerden oluşan kar fırtınaları üretir. Üst üste geldiklerinde, zihniniz kavramlar arasında bağlantılar oluşturacak ve sorunlara yeni fikirler ve çözümler üretecektir. Bu, beyin fırtınasına büyük ölçüde yardımcı olur.

MindSnow’un örnek kelime listeleri, bir bebek adı seçme, dil öğrenme, yeni yazılım icat etme, el işi ve fotoğrafçılık konusunda yaratıcı olma, yatırımları analiz etme veya hikayeler ve araştırma makaleleri için fikirler düşünme . Daha Fazla Bilgi »

MindSnow, cümleleri ve kavramları doğrusal olmayan bir şekilde araştırmanıza olanak tanır. Dil öğrenen çocuklar için de eğlenceli olabilir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x