MiniTool Partition Wizard Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

MiniTool Partition Wizard

Açıklama
- Bir Disk Bölümü Yöneticisi: tümMiniTool Bölüm Sihirbazı disk performansını en üst düzeye çıkarmak hedefleniyor. Resize/biçim bölüm esnek, MBR ve GPT diskler arasında disk dönüştürme, NTFS ve FAT32 arasındaki bölümünü dönüştürmek ve veri kaybı olmadan temel birkaç tıklamayla dinamik disk dönüştürme oluşturmak yardımcı olur. Veri Kurtarma:MiniTool... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm MiniTool Partition Wizard Alternatifleri

MiniTool Partition Wizard Hakkında

– Bir Disk Bölümü Yöneticisi: tüm
MiniTool Bölüm Sihirbazı disk performansını en üst düzeye çıkarmak hedefleniyor. Resize/biçim bölüm esnek, MBR ve GPT diskler arasında disk dönüştürme, NTFS ve FAT32 arasındaki bölümünü dönüştürmek ve veri kaybı olmadan temel birkaç tıklamayla dinamik disk dönüştürme oluşturmak yardımcı olur. Veri Kurtarma:
MiniTool partition manager yazılımı veri kurtarma için iki mükemmel çözüm sunar. Bölüm Kurtarma Sihirbazı hızlı bir şekilde silinmiş dosyaları kurtarmak ve bozuk, biçimlendirilmiş ve ulaşılmaz disklerden kayıp veri almak için mücadele Veri Kurtarma özelliği sadece skor vururken kayıp bölümleri bulmak ve kurtarabilirsiniz. Daha fazla Bilgi &full summary;- Disk Klonlama Aracı:
Disk clone veya sistem taşıma en sık yedekleyin ve sabit disk yükseltmek için kullanılır. Anlık bir yedekleme yapmak zorunda olduğunuzda Disk klonlama mükemmel çalışıyor. Sistem yükseltme yeni bir disk üzerinde bir süre hareket döndürür. İşletim sistemi ve uygulamalar yeniden saat harcamaya gerek yok. Kapsamlı bir disk denetimi master, MiniTool Bölüm Sihirbazı hızı ölçmek disk, bilgisayar disk kullanımını analiz edebilir, bir birimin dosya sistemi bütünlüğünü doğrular ve mantıksal dosya sistemi hatalarını düzeltir ve disk üzerinde kötü sektörler hızlı bir şekilde algılar Gibi
Disk Teşhis:.Ücretsiz Sürümü ile, ev kullanıcıları kendi sabit disk yönetmek için bu güçlü ama ÜCRETSİZ bölüm Yöneticisi kullanarak karmaşık bölme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Fonksiyonları yeniden Boyutlandırma bölümleri şunlardır: bölüm Kopyalama, bölüm Oluşturma, Sil bölümü, Biçim bölüm, bölüm Dönüştürme, bölüm Keşfetmek, bölüm Gizleme, sürücü harfi Değiştirme, etkin bölüm, Partition Recovery Ayarlayın.NOT: Free Edition dinamik bölümleri yeniden boyutlandırmak olamaz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x