Mirakee Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Mirakee

Açıklama
Mirakee, kelimelerin gücüyle küresel bir topluluğu birbirine bağlayan en bağımlılık yaratan yazma ve blog oluşturma platformudur. Alıntılarınızı, şiirlerinizi, hikayelerinizi, mikro masallarınızı, çok küçük hikayelerinizi, duygularınızı, bloglarınızı, düşüncelerinizi, haikularınızı, haiku reçellerinizi veya her türlü yazınızı sergileyin ve yaratıcı... devamını gör
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Android

Tüm Mirakee Alternatifleri

Ücretsiz

Launchora

Okumak ve toplumun yaklaşan yazarlar tarafından yazılmış özel kısa hikayeler ve şiirler yazar.

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Ücretsiz

Commaful

Commaful hikayeleri hakkında sevdiğin her şeyi alır ve boy, bu deneyimi bir lokma yapar. Hikayeleri okumak için bir dakikanızı ayırın,...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...
Ücretsiz

Wattpad

İSİMLERİNİN SIRLARI şimdi okuyucular ve yazarlar keşfetmek, paylaşmak ve bağlanmak nerede dünyanın en popüler e-kitap topluluktur. Bizim kütüphane sayfaları milyarlarca...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Mirakee Hakkında

Mirakee, kelimelerin gücüyle küresel bir topluluğu birbirine bağlayan en bağımlılık yaratan yazma ve blog oluşturma platformudur.

Alıntılarınızı, şiirlerinizi, hikayelerinizi, mikro masallarınızı, çok küçük hikayelerinizi, duygularınızı, bloglarınızı, düşüncelerinizi, haikularınızı, haiku reçellerinizi veya her türlü yazınızı sergileyin ve yaratıcı tasarım araçlarını kullanarak bunları görsel olarak çarpıcı gönderiler halinde tasarlayın.

Yazın, düzenleyin ve telif hakkı alın
Alıntı veya şiirinizi veya hikayenizi yazın ve düzenleyin ve orijinal kelimelerinizin telif hakkını alın. Yazılarınızı çeşitli platformlarda paylaşın. Mirakee, yazarlar ve şairler için Instagram olarak ünlüdür. Daha Fazla Bilgi »

Yazma becerilerinizi geliştirin
Mirakee’de barındırılan günlük yazma görevleri ile yaratıcı olun. Heyecan verici yazma zorluklarına katılın ve kelime istemlerini kullanarak alıntılar, şiirler ve hikayeler yazın. Bu geniş yazar, şair ve okuyucu topluluğu ile birlikte büyüyün ve öğrenin.

Gönderinizi tasarlayın
Daha fazla görsel etki için tasarım araçlarını kullanın. Görsel olarak çarpıcı gönderiler oluşturmak için anlamlı renk ilişkileri oluşturun, sözlerinize hayat vermek için göz alıcı görüntüler ve güzel yazı tipleri kullanın. Sanatı ve yazıyı bir araya getiriyoruz.

Keşfedin ve bağlanın
Dünyanın her yerinden yazarların oluşturduğu içeriği keşfedin. Şiirler, alıntılar, mikro masallar, çok küçük masallar, tweetler, kısa hikayeler, düşünceler, fikirler, duygular, haikus, haiku reçeli olsun, okumaktan hoşlandığınız her şeyi Mirakee’de bulacaksınız. Yazdıklarını takip ederek ve yorum yazarak tutkulu yazarlarla bağlantı kurun.

Fikirleri sonrası için kaydedin
Aklınızdakileri yakalamak ve düşüncelerinizi düzenlemek için taslakları kullanın. Taslaklarınız size özeldir ve başkaları tarafından görülemez.

Kelimelerinizi Google’da aranabilir yapın
En az 20 gönderi paylaşarak tüm yazılarınızı Google’da takma adınız altında aranabilir hale getirin Mirakee üzerinde. Yazdıklarınız daha sonra arama sorgusunun bir sonucu olarak bulunur – “Mirakee kullanıcı adınız” yazılanlar.

Tüm diller Mirakee tarafından desteklenmektedir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x