Mockstar Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Mockstar

Açıklama
Mockstar, en popüler bulut API'leri için stubbed ortamlarda testler yapmanıza olanak tanıyan bir sanallaştırma platformudur. Basitçe API'yi seçin, yükle'yi tıklayın ve başlamaya hazırsınız. Taklitlerimiz, çok çeşitli API'lerde olumlu (mutlu yol) ve olumsuz (mutsuz yol) senaryoları ele alır. Kimlik doğrulama şemalarını, imzalamayı ve zamana duyarlı... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Mockstar Alternatifleri

Mockstar Hakkında

Mockstar, en popüler bulut API’leri için stubbed ortamlarda testler yapmanıza olanak tanıyan bir sanallaştırma platformudur. Basitçe API’yi seçin, yükle’yi tıklayın ve başlamaya hazırsınız. Taklitlerimiz, çok çeşitli API’lerde olumlu (mutlu yol) ve olumsuz (mutsuz yol) senaryoları ele alır.

Kimlik doğrulama şemalarını, imzalamayı ve zamana duyarlı çağrıları kolaylıkla hallederiz. Kendi özel kilitlerinizi de yazabilirsiniz. ; Swagger ve RAML tanımlarından eksiksiz test paketleri oluşturmak; veya yerleşik bir betamax kaydedici kullanarak etkileşimleri kaydedin ve tekrar oynatın. Ayrıca, tek bir test kodu satırı yazmak zorunda kalmadan kara delik, kesintili arıza, yavaşlama ve kimlik doğrulama hatası / oturum zaman aşımı gibi karmaşık hata senaryolarını da destekliyoruz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x