MOS Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

MOS

Açıklama
Mos, MacOS'ta kaydırmayı kolaylaştırmak ve fareniz için kaydırma yönünü bağımsız olarak ayarlamak için kullanılan hafif bir araçtır. ** - Farenizin Tam Kontrolünü Elinize Alın - ** Mos, dokunmatik alanı ve fareyi ayırır bağımsız olarak kaydırır, ardından dokunmatik yüzeyin ve fare tekerleğinin yönünü ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, Windows ku... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar

Tüm MOS Alternatifleri

Ücretsiz

Yet Another Smooth Scrolling

Bu uzantı ile, düzgün kaydırma davranışı özelleştirebilirsiniz. Uzantısı kullanmak için değer, eğer sinirli iseniz:imleç tuşları ile kaydırma için Adım boyu...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

MOS Hakkında

Mos, MacOS’ta kaydırmayı kolaylaştırmak ve fareniz için kaydırma yönünü bağımsız olarak ayarlamak için kullanılan hafif bir araçtır.

** – Farenizin Tam Kontrolünü Elinize Alın – **
Mos, dokunmatik alanı ve fareyi ayırır bağımsız olarak kaydırır, ardından dokunmatik yüzeyin ve fare tekerleğinin yönünü ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, Windows kullanıcısı veya MacOS, fareniz için sorunsuz kaydırma sağlayan Mos, özgürce hareket edebilirsiniz.

** – Kaydırma, Asla O Kadar Düzgün Değil **
Mos’ın özel enterpolasyon algoritması Her fare rulosunu olabildiğince yumuşak ve ipeksi yapın. Daha Fazla Bilgi »

** – Her Program Yönetim Altındadır – **
Mos, her uygulamanın kaydırma davranışını bağımsız olarak yönetebilir. Can sıkıcı bazı programlar için size yardımcı oluyoruz.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x