MySchoolr Student – School App Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

MySchoolr Student – School App

Açıklama
Tüm okulunuz, dersleriniz ve üniversiteniz için en gelişmiş ücretsiz okul yönetimi yazılımımızı ve okul uygulamamızı edinin. Ücretsiz otobüs takibi, Öğrenci analitik raporu vb. Sunuyoruz. Yabancı ülkelerde olsalar bile birden fazla şubeyi tek bir uygulamadan yönetin, MySchoolr şu anda 8 dil ve 23 para birimini desteklemektedir. Konum veya dil artık... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm MySchoolr Student – School App Alternatifleri

MySchoolr Student – School App Hakkında

Tüm okulunuz, dersleriniz ve üniversiteniz için en gelişmiş ücretsiz okul yönetimi yazılımımızı ve okul uygulamamızı edinin. Ücretsiz otobüs takibi, Öğrenci analitik raporu vb. Sunuyoruz.
Yabancı ülkelerde olsalar bile birden fazla şubeyi tek bir uygulamadan yönetin, MySchoolr şu anda 8 dil ve 23 para birimini desteklemektedir. Konum veya dil artık sizin için bir engel olmayacak.
Zamanınızdan ve enerjinizden tasarruf edin, anlamlı Öğrenci-Öğretmen ilişkisini öğretmek ve geliştirmek için daha fazla zaman harcayın.

MySchoolr şu anda size 16’dan fazla devrim niteliğinde özellik sunuyor, Gelişmiş MySchoolr konsolu ve Uygulaması ile 110’dan fazla farklı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Müdür, öğretmen, veli, öğrenci veya üniversite başkanı mısınız? MySchoolr, rollerinize ve sorumluluklarınıza hakim olmak için her şeye sahiptir. Şimdi uygulamanızı kontrol edin.
Barındırma iş ortağımız olarak Google Cloud Platform’u seçiyoruz. MySchoolr Bulut tabanlı ERP çözümü ile daha fazla hız, kullanılabilirlik ve Güvenlik elde edin.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x