NAMEHELP Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

NAMEHELP

Açıklama
Genel DNS hizmetlerinin kullanılması, kullanıcıları içeriklerini gereğinden üç kat daha uzaktaki CDN kopyalarından almaya gönderen ciddi şekilde kötü yeniden yönlendirmelere neden olabilir! Genel DNS hizmetleri ve CDN hizmetleri şu anda sorun, ancak önerilen mevcut çözüm henüz yaygın bir desteğe ulaşmadı ve kullanıcıları bir kaya ile zor bir yer ar... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm NAMEHELP Alternatifleri

NAMEHELP Hakkında

Genel DNS hizmetlerinin kullanılması, kullanıcıları içeriklerini gereğinden üç kat daha uzaktaki CDN kopyalarından almaya gönderen ciddi şekilde kötü yeniden yönlendirmelere neden olabilir!

Genel DNS hizmetleri ve CDN hizmetleri şu anda sorun, ancak önerilen mevcut çözüm henüz yaygın bir desteğe ulaşmadı ve kullanıcıları bir kaya ile zor bir yer arasında kötü bir seçimle karşı karşıya bıraktı – kötü web performansı veya kötü güvenlik ve gizlilik desteği. Daha Fazla Bilgi »

Ancak, tüm umutlar kaybolmaz; namehelp pastanızı alıp da yemenize izin verebilir – Web performansından ödün vermeden genel DNS kullanın. namehelp, optimum DNS yapılandırmanızı belirlemek için bilgisayarınızın içinden arka planda kişiselleştirilmiş karşılaştırmalar çalıştırır ve sitelerin daha hızlı yüklenmesine yardımcı olarak Web deneyiminizi geliştirir. Optimum Web performansından daha azını aldığınızı tespit ederse, namehelp, içeriğinizi mümkün olan en yakın kopyadan almanızı sağlamak için DNS ve CDN’lerle akıllıca etkileşime girerek bunu otomatik olarak düzeltir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x