Nittio Learn Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Nittio Learn

Açıklama
Nittio Learn, masasız dağıtılmış iş gücünüzü eğitmek için bir öğrenim yönetim sistemidir. Ön saflardaki satışlarınızı, teknisyenlerinizi, operasyonlarınızı veya lojistik personelinizi eğitiyor olun, Nittio Learn etkileşimli ve ilgi çekici içeriğe sahip çok sayıda kohortun sık sık eğitim almasını sağlar. Nittio Learn 2013 yılında ve birincisi olarak... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Nittio Learn Alternatifleri

Docebo

Docebo Bulut Docebo tarafından geliştirilen yeni Öğrenme Yönetim Sistemi, artık kullanılabilir "Hizmeti bir&quot Olarak;: -Sağlık &amp hakkında Öğrenme kursları; Güvenliği,...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Nittio Learn Hakkında

Nittio Learn, masasız dağıtılmış iş gücünüzü eğitmek için bir öğrenim yönetim sistemidir. Ön saflardaki satışlarınızı, teknisyenlerinizi, operasyonlarınızı veya lojistik personelinizi eğitiyor olun, Nittio Learn etkileşimli ve ilgi çekici içeriğe sahip çok sayıda kohortun sık sık eğitim almasını sağlar.

Nittio Learn 2013 yılında ve birincisi olarak piyasaya sürüldü üç yıl, misyonu eğitimcilere sınıf öğretileri için ek destek sağlamaktı. 2014 yılında Uluslararası Edtech Ödülü’nü aldı. Daha Fazla Bilgi »

2016 yılında, Nittio teknolojisi işletmelerin artan ilgisinin ardından kurumsal eğitime uyarlandı. Şirket, Hindistan’da bir dizi önemli markayı hızla kapmaya devam etti.

Nittio Learn, eğitmenlerin hayatını daha basit hale getirerek yüksek değere daha fazla odaklanmalarına yardımcı olma fikrine dayanıyor. çalışanların gerekli beceriler konusunda eğitilmelerini sağlarken eğitim ve koçluk görevleri.

L&D ve eğitim ekipleri, eğitim sunumunu ve yönetimini basitleştirmek için her gün Nittio Learn’ü kullanıyor.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x