NobelBiz OMNI+ Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

NobelBiz OMNI+

Açıklama
NobelBiz’in OMNI + yazılımı, Çağrı Merkezi Endüstrisi için çığır açan bir çözümdür. Çok sayıda işlevi sayesinde, yazılım çok çeşitli Çağrı Merkezleri tarafından kullanılabilir, tüm teklifler müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır. NobelBiz’in OMNI + sistemi aşağıdaki özellikleri sunar: • Tüm popüler kanallar (Facebook, Twitter, WhatsApp... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows

Tüm NobelBiz OMNI+ Alternatifleri

Ücretsiz

VICIdial Contact Center Suite

VICIdial kendi donanımınıza kurulabilir veya barındırılan hizmetimizi kullanabilirsiniz. Son derece esnek ve ölçeklenebilir. Büyük bir VICIdial kurulumu, müşterilerden gelen aramaları...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

NobelBiz OMNI+ Hakkında

NobelBiz’in OMNI + yazılımı, Çağrı Merkezi Endüstrisi için çığır açan bir çözümdür. Çok sayıda işlevi sayesinde, yazılım çok çeşitli Çağrı Merkezleri tarafından kullanılabilir, tüm teklifler müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır.
NobelBiz’in OMNI + sistemi aşağıdaki özellikleri sunar:
• Tüm popüler kanallar (Facebook, Twitter, WhatsApp) için Sosyal Medya entegrasyonu.
• Web sohbeti, e-posta ve sms’den tüm metin tabanlı platformlar için destek.
• NobelBiz’in taşıyıcı ağı sayesinde eksiksiz ses çözümleri.
• Kanallar arasında sorunsuz geçiş sağlayan basit, kullanımı kolay bir platform.
• Amirlerin bir müşterinin yolculuğunu takip etmesine olanak tanıyan kullanımı kolay temsilci denetimi özellikleri.
• Kolayca erişilebilen ve daha sorunsuz ve daha hızlı hizmetlere izin veren güvenli ve ayrıntılı müşteri hesabı geçmişi.
• Önceden var olan altyapılar ile kolay entegrasyon. NobelBiz’in OMNI + sistemi, Salesforce, Zendesk, Microsoft Dynamics 365, SugarCRM, FICO, FootPrints, vtiger, Service Desk Plus ve Freshdesk ile uyumludur.
• Yöneticiler, becerilerine ve kullanılabilirliklerine bağlı olarak belirli görevleri aracılara yönlendirebildikleri için tam esneklik.
NobelBiz’in Omniplus ürünü, ofisten eve kolay geçiş için tasarlandı. Yazılımın tüm işlevlerini kullanabilmek için, bir temsilcinin yalnızca bir dizüstü bilgisayar ve bir çift kulaklıkla donatılmış olması gerekir. OMNI + yalnızca bir tarayıcı üzerinde çalışır ve hantal şirket içi çözümler gerektirmez.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x