OpenRules Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

OpenRules

Açıklama
OpenRules®, görev açısından kritik uygulamalarınızın karmaşık iş mantığının kontrolünü iş analistlerine (programcılara değil) vermenize olanak tanır. Özel ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde uyan kendi İş Karar Yönetim Sisteminizi (BDMS) yapılandırabilir ve aynı zamanda lisans ücretlerini, yazılım entegrasyon masraflarını ve uzmanlarınızın öğrenme eğril... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm OpenRules Alternatifleri

OpenRules Hakkında

OpenRules®, görev açısından kritik uygulamalarınızın karmaşık iş mantığının kontrolünü iş analistlerine (programcılara değil) vermenize olanak tanır. Özel ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde uyan kendi İş Karar Yönetim Sisteminizi (BDMS) yapılandırabilir ve aynı zamanda lisans ücretlerini, yazılım entegrasyon masraflarını ve uzmanlarınızın öğrenme eğrilerini en aza indirebilirsiniz. OpenRules®, iş analistleri tarafından doğrudan Excel’de tasarlanan Yürütülebilir Kararlar için eksiksiz destek sağlar. Karar örnekleri “Başlarken” belgesinde verilmiştir.
Ek olarak, OpenRules® kural tabanlı web uygulaması geliştirmeyi destekler ve BR’yi Makine Öğrenimi ve Optimizasyon teknikleriyle entegre eder.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x