Oversec Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Oversec

Açıklama
Oversec şeffaf şifreli metin gönderir ve deşifre metni gösterir, yerde diğer uygulamalar üstünde bir kaplama var.Oversec alttaki uygulamayı tamamen bilinemezci, Whatsapp™, Çizgi™ anda yoğun ilgi gören™, İnstagram™ ya da herhangi bir diğer sohbet uygulaması ile çalışır. Ayrıca gönderme ve Gmail™ veya başka bir e-Posta uygulaması ile mesajlar şifreli... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
0 0 votes
Değerlendirme
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Oversec Alternatifleri

Oversec Hakkında

Oversec şeffaf şifreli metin gönderir ve deşifre metni gösterir, yerde diğer uygulamalar üstünde bir kaplama var.Oversec alttaki uygulamayı tamamen bilinemezci, Whatsapp™, Çizgi™ anda yoğun ilgi gören™, İnstagram™ ya da herhangi bir diğer sohbet uygulaması ile çalışır. Ayrıca gönderme ve Gmail™ veya başka bir e-Posta uygulaması ile mesajlar şifreli PGP alma destekler.
uçtan uca Şifreleme dündü. -Göz" şifreleme için Oversec tanıtır "Göz. Ekranda iken şifreli veri sadece çözülür. Net bir metin hiç kalıcıdır ve böylece dosya sisteminden çıkarılan ya da yanlışlıkla buluta yedeklenmesi olamaz.
Oversec&#39 değil;ınternet erişimi gerekmez. Bu nedenle, şifresi çözülen bilgiler hiç cihazınızı bırakabilirsiniz emin olabilirsiniz…. Bilgi &full summary daha; Nasıl çalışır#:
Oversec sürekli ekrandaki metin izler. Şifreli bir metin bulursa, şifresini çözmek için çalışır ve daha sonra şifrelenmiş metin yerine bir kaplama olarak deşifre metni gösterir. Diğer taraftan, giriş alanı dışında metin okuma, şifrelemek ve sonra giriş alanına geri şifrelenmiş metin koyabilirsiniz.Bir metin şifrelemek için Oversec aktif bir giriş alanının yanındaki bir düğme gösterir. Gizli metin girdi, düğme metni okuyun, şifreli alana şifreli metni geri koymak yapar Oversec koyup sonra. Şifrelenmiş veri gönderme şimdi her zamanki gibi alttaki app gönderilmek üzere hazır – app&#39 değil;bile t!Oversec de şifrelenmiş iletileri kodlama benzersiz bir yol vardır. Görünmez (sıfır genişlik) karakter izin&#39 şifreli metni saklar ve;sonunda yem metin eklemek için s. Bu şekilde bir mesaj sadece örneğin &quot gösterecektir;güneş parlıyor!" herhangi bir şifreleme hiçbir görünür işareti, oysa gerçekte bir gizli şifreli bir mesaj içerir.Ayrıca şifrelemek ve Oversec aracılığıyla fotoğraf gönderebilirsiniz – benzersiz kamera modu hiç cihazda orijinal fotoğrafı depolamadan şifreli bir fotoğraf çekmek ve göndermek sağlar.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x