PASCO Capstone Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

PASCO Capstone

Açıklama
PASCO Capstone, veri toplama, görüntüleme ve analiz yazılımlarında bir sonraki atılımdır ve ileri fizik ve mühendislik laboratuvarlarında yeni standart olmaya adaydır. Mevcut yazılımda bir yükseltme olmayan PASCO Capstone, sıfırdan mevcut en güçlü ve esnek seçenek olacak şekilde oluşturuldu. 850 Evrensel Arayüz ile birlikte tasarlanırken Capstone,... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm PASCO Capstone Alternatifleri

MATLAB

MATLAB sayısal bilgisayar ortamı ve programlama dilidir. MathWorks tarafından tutulan POWERPOİNT kolay matris manipülasyon sağlar, fonksiyonları ve veri, algoritmalar, kullanıcı...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

PASCO Capstone Hakkında

PASCO Capstone, veri toplama, görüntüleme ve analiz yazılımlarında bir sonraki atılımdır ve ileri fizik ve mühendislik laboratuvarlarında yeni standart olmaya adaydır.

Mevcut yazılımda bir yükseltme olmayan PASCO Capstone, sıfırdan mevcut en güçlü ve esnek seçenek olacak şekilde oluşturuldu.

850 Evrensel Arayüz ile birlikte tasarlanırken Capstone, tüm mevcut PASCO Arayüzleriyle – ve hatta Power Link ve Science Workshop 750 veya 500 gibi daha eski arayüzlerle tamamen uyumludur. Daha Fazla Bilgi »

Capstone’un ayırt edici özellikleri, güçlü özellikler ve benzeri görülmemiş esnekliktir.

Her sayfa için ayrı ayrı örnek hızları ve araç paletleri ayarlayarak laboratuvar sayfalarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun ve özelleştirin. Veri koleksiyonunuzu video ile senkronize edin veya veri toplama işleminizi yavaş, normal veya yüksek hızda yeniden oynatın. Kullanımı basit tablolar, verileri yeniden düzenlemeyi ve analiz etmeyi kolaylaştırır ve kalibrasyon sihirbazı, deneylerin basit ve doğru bir şekilde kurulmasına yardımcı olur. Ve Geri Al / Yinele işlevi, yeni özellikleri denemeyi kolaylaştırır.

PASCO Capstone, daha fazla özellik ve işlevle PASCO’nun önceki ödüllü fizik yazılımı DataStudio’nun yerini alır. Mevcut DataStudio kullanıcıları, size yeni özellikler ve seçenekler sunarken tüm DataStudio dosyalarınızı açmanıza izin vereceği için Capstone’u denemelidir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x