PhantAuth Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

PhantAuth

Açıklama
PhantAuth, rastgele oluşturulmuş kullanıcıları kullanarak OpenID Connect kimlik doğrulamasını kullanan uygulamaların testini basitleştirmek için tasarlandı. Lorem Ipsum gibi, ancak kullanıcı hesapları ve kimlik doğrulaması için. PhantAuth'un OpenID Connect Sağlayıcısı, OpenID Connect özelliklerinde (Karma, Örtük, Yetkilendirme Kodu) ve Kaynak Sahib... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Ücretsiz
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm PhantAuth Alternatifleri

PhantAuth Hakkında

PhantAuth, rastgele oluşturulmuş kullanıcıları kullanarak OpenID Connect kimlik doğrulamasını kullanan uygulamaların testini basitleştirmek için tasarlandı. Lorem Ipsum gibi, ancak kullanıcı hesapları ve kimlik doğrulaması için.

PhantAuth’un OpenID Connect Sağlayıcısı, OpenID Connect özelliklerinde (Karma, Örtük, Yetkilendirme Kodu) ve Kaynak Sahibi Parolası verme işleminde listelenen akışları destekler OAuth 2.0 özelliklerinde belirtilen tür. OpenID Connect Sağlayıcısı olarak PhantAuth, çeşitli web uygulamaları, mobil uygulamalar ve arka uç uygulamaları ile entegre edilebilir. Entegrasyon, OpenID Connect Sağlayıcısı durumunda olduğu gibi doğrudan veya Auth0 veya Azure Active Directory B2C’de olduğu gibi bir kimlik doğrulama entegrasyon hizmeti aracılığıyla olabilir.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x