Pharma Sales Force Automation – SANeForce Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Pharma Sales Force Automation – SANeForce

Açıklama
SANeForce, 100.000'den fazla kullanıcısıyla son 15 yılda CRM, CLM, SFE, SFA, ilaç, FMCG ve sağlık sektörü hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimiz, ilaç firmalarının değişen pazar dinamiklerinin önünde olmasını sağlar. İş hedeflerini etkin bir şekilde takip etmenin ve bunlara ulaşmanın sağlam bir yoludur. Ürünümüz, Satış ekibinin hekim ihtiyaçlarını h... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Android
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Pharma Sales Force Automation – SANeForce Alternatifleri

Pharma Sales Force Automation – SANeForce Hakkında

SANeForce, 100.000’den fazla kullanıcısıyla son 15 yılda CRM, CLM, SFE, SFA, ilaç, FMCG ve sağlık sektörü hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimiz, ilaç firmalarının değişen pazar dinamiklerinin önünde olmasını sağlar. İş hedeflerini etkin bir şekilde takip etmenin ve bunlara ulaşmanın sağlam bir yoludur. Ürünümüz, Satış ekibinin hekim ihtiyaçlarını hedeflemesine, önceliklendirmesine, değerlendirmesine ve bu ihtiyaçlar çerçevesinde çözümler geliştirmesine olanak tanır. Saha ekibinin temel yetkinlikleri, daha iyi performans için değerlendirilebilir. Analizimiz, saha ekibini müşteri odaklı bir saha organizasyonuna dönüştürür. Saha ekibinin ürünü tanıtmaya daha fazla zaman ayırması için raporlama basit ve hareket halindeyken Web, Mobil ve Tablet aracılığıyla yapıldı.
Çeşitli tesislerimiz Mobil Uygulama, CLM ile eDetailing, GEO-Etiketleme, Geo-Eskrim ve Mobil Uygulamada Çevrimdışı Raporlama’dır. Daha fazla bilgi için https://saneforce.com adresini ziyaret edin ve ücretsiz demonuzu planlayın!

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x