Photosounder Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Photosounder

Açıklama
Şimdiye kadar duyduğunuz her ses bir görüntü olarak temsil edilebilir ve olası tüm sesler bir görüntüden yapılabilir. Yalnızca Photosounder, herhangi bir sesi bir görüntü olarak dönüştürmenize ve bir görüntüden olası herhangi bir sesi oluşturmanıza gerçekten izin verir. Grafik dünyası ile ses dünyası arasındaki nihai köprüdür ve görüntü düzenlemeni... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Freemium
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Photosounder Alternatifleri

Photosounder Hakkında

Şimdiye kadar duyduğunuz her ses bir görüntü olarak temsil edilebilir ve olası tüm sesler bir görüntüden yapılabilir. Yalnızca Photosounder, herhangi bir sesi bir görüntü olarak dönüştürmenize ve bir görüntüden olası herhangi bir sesi oluşturmanıza gerçekten izin verir. Grafik dünyası ile ses dünyası arasındaki nihai köprüdür ve görüntü düzenlemenin tüm gücünü sesleri oluşturma ve dönüştürme hizmetine getirir.

Photosounder, tamamen görüntüye sahip ilk ses düzenleyici / sentezleyicidir. ses yaratma ve düzenlemeye dayalı yaklaşım. Güçlü ve her şeye gücü yeten sentez algoritmaları sayesinde mümkün olan her sesi yaratabilir. Bazıları genel görüntü düzenleme programları tarafından henüz bilinmeyen güçlü yerleşik görüntü düzenleme araçları, sesleri kolaylıkla oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır ve sonuçlar diğer programlarda imkansızdır.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x