Pobuca Loyalty Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Pobuca Loyalty

Açıklama
-Müşteri katılımı ve bağlılığı oluşturun: Müşterilerinizin yolculuğunun haritasını çıkarın, onlarla tüm satış ve pazarlama kanallarında etkileşim kurun, bağlılığı ödüllendirin ve gelecekteki satın alma davranışlarını tahmin edin. -Müşterilerinizi tanıyın: Müşteri yolculuğunun tüm aşamalarına dayalı olarak müşteri profillerinin 360o görünümünü elde... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Pobuca Loyalty Alternatifleri

Pobuca Loyalty Hakkında

-Müşteri katılımı ve bağlılığı oluşturun:
Müşterilerinizin yolculuğunun haritasını çıkarın, onlarla tüm satış ve pazarlama kanallarında etkileşim kurun, bağlılığı ödüllendirin ve gelecekteki satın alma davranışlarını tahmin edin.

-Müşterilerinizi tanıyın:
Müşteri yolculuğunun tüm aşamalarına dayalı olarak müşteri profillerinin 360o görünümünü elde edin. Demografi, işlemler, kampanya etkileşimleri, çevrimiçi davranış ve daha fazlası gibi çeşitli yüksek hacimli verileri tek bir müşteri görünümünde toplayın ve birleştirin.

-Bağlantıyı artırın:
Kişiselleştirilmiş kampanyalarla doğru müşteriyi doğru zamanda doğru mesajla hedefleyin. En iyi kanalı seçin – e-posta, kısa mesaj, anlık bildirim ve Sohbet Botu – kampanyanızı oluşturun ve ayrıntılı raporlar aracılığıyla etkinliğine ilişkin içgörüler edinin.

-Bağlılığı artırın:
Bağlılık stratejinizi kendi iş ihtiyaçlarınıza göre uçtan uca uygulayın. Dijital kuponlar, indirimler ve hediyelerle hem satış eylemleri hem de pazarlama etkileşimleri için “ekstra puan” veya “bir arkadaşınızı önerin” gibi teşvikler sunun ve sadık müşterilerinizi ödüllendirin.

-Örgüler ve Tahmin modelleri edinin:
Pazarlama stratejinizin ilerlemesini önemli KPI’lar aracılığıyla inceleyin. Kampanya yürütme, kişiselleştirilmiş web sitesi analizi ve anket istatistikleri hakkında içgörüler edinin. Müşteri yolculuğu boyunca deneyimlerini en üst düzeye çıkarmak için müşterileri puanlayan ve segmentlere ayıran makine öğrenimi algoritmalarımızdan yararlanın. Hedeflerinize ulaşmak için müşterilerin sonraki adımlarını tahmin edin ve gelecekteki eylemlerinde ince ayar yapın.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x