Police Stories Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Police Stories

Açıklama
SWAT 4 ve cesur polis TV şovlarından ilham alan Police Stories, sizi anlık kararlar almaya zorlayan taktiklere vurgu yapan yukarıdan aşağıya atıcılara yeni bir bakış açısı getiriyor. Tek Oyuncu modunda veya Çevrimiçi İşbirliği modunda suçluları etkisiz hale getirin, sivilleri kurtarın ve bombaları etkisiz hale getirin. Ve unutmayın - önce ateş etme... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
Windows
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Police Stories Alternatifleri

Hotline Miami

Hattı Miami ile ham vahşeti taşıyor yüksek oktanlı bir aksiyon oyunu, sabit-haşlanmış silahlı çatışma ve yakın dövüş kırma kafatası. Alternatif...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

SWAT

SWAT, Sierra tarafından tasarlanan, daha sonra Irrational Games tarafından geliştirilen ve Vivendi Universal Games tarafından yayınlanan taktiksel bir birinci şahıs...

Detayları Göster
1 Star 0
Loading...

Police Stories Hakkında

SWAT 4 ve cesur polis TV şovlarından ilham alan Police Stories, sizi anlık kararlar almaya zorlayan taktiklere vurgu yapan yukarıdan aşağıya atıcılara yeni bir bakış açısı getiriyor. Tek Oyuncu modunda veya Çevrimiçi İşbirliği modunda suçluları etkisiz hale getirin, sivilleri kurtarın ve bombaları etkisiz hale getirin. Ve unutmayın – önce ateş etmek bir seçenek değildir!

Her görev iki polis memurunun öyküsünü anlatır: John Rimes ve Rick Jones, sızan çete saklanma yerleri, rehineleri kurtarma, tutuklama ve diğerleriyle dolu hayatı tehdit eden durumlar. Daha Fazla Bilgi »

• Teslim Sistemi, şüphelileri şiddete başvurmadan yakalamanızı sağlar. Yakınlarına bir uyarı atışı yapın veya onları yakın dövüşe sokun – bunlar onları göndermelerini sağlayabileceğiniz yollardan sadece birkaçı.
• Polis arkadaşınız Rick Jones’a komutlar verin. Onu akıllıca kullandığınızdan emin olun – ve karşılığında hayatınızı kurtarabilir.
• Rastgele yerleştirilmiş suçlular, rehineler ve kanıtlar her seviyeyi benzersiz kılar. Yerleşim her yeniden başlattığınızda değişir ve yeni ilginç durumlara ve fırsatlara yol açar.
• Bir kolluk kuvveti olarak, kapı altı kameralar gibi hat sonu polis ekipmanına erişiminiz olacak, kapı patlaması suçlamaları ve diğerleri.
• Küçük önemsiz suçlulardan iyi organize edilmiş çetelere ve teröristlere kadar çeşitli kanun ihlalleri. Her türün yalnızca benzersiz silahları değil, farklı davranışları ve atış becerileri vardır.
• Karmaşık Taktik Oynanış: Tespit edilmemeye çalışın, mermileri boşa harcamayın, çevrenizi düzenli olarak kontrol edin ve suçluları sessizce yere indirdiğinizden emin olun.
• Tüm eylemleriniz gerçek zamanlı olarak puanlanır. Agresif oynamak, bir sonraki göreve başlamak için yeterince yüksek bir sonuç vermez – bu yüzden bunu aklınızda bulundurun!
• İşbirliği yapın. Daha iyi puanlar ve daha fazla eğlence için görevi birlikte tamamlayın!

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x