Prettify JSON Alternatifi, Benzerleri

1 Star 0
Loading...

Prettify JSON

Açıklama
Çıktısını bir insan tarafından kolayca okunabilecek bir biçime dönüştürerek organize olmayan JSON verilerini anlamlandıracak yerel bir macOS çözümünü kolayca kullanın. Güzelleştirici JSON uygulamasını açın ve biçimlendirilmiş veya biçimlendirilmemiş JSON'u yapıştırın, ardından "Çalıştır" ı seçin ve uygulama JSON'nuzun geçerli olup olmadığını doğrul... devamını gör
Kategoriler
Değerlendirmeler (5.00)
Değerlendirme (0 / 0)
Lisans
Platformlar
En Popüler 5 Alternatif

Tüm Prettify JSON Alternatifleri

Prettify JSON Hakkında

Çıktısını bir insan tarafından kolayca okunabilecek bir biçime dönüştürerek organize olmayan JSON verilerini anlamlandıracak yerel bir macOS çözümünü kolayca kullanın.

Güzelleştirici JSON uygulamasını açın ve biçimlendirilmiş veya biçimlendirilmemiş JSON’u yapıştırın, ardından “Çalıştır” ı seçin ve uygulama JSON’nuzun geçerli olup olmadığını doğrulayacak. JSON sonuçları, JSON bilgileri doğrulandıktan ve geçerli olduğu onaylandıktan sonra güzelleştirilir. Daha Fazla Bilgi »

Bu sürümde bulunan özelliklerden birkaçı:

– Kaydetme yeteneği Dosya olarak JSON.
– JSON Doğrulayıcı yerleşik, size hatalı biçimlendirilmiş JSON için hata bilgileri verir.
– JSON sonuçlarını kolaylıkla kopyalayın.
– Yerleşik JSON sözdizimi vurgulama.
– Sonuçları hızlandırın prettifier’ı çalıştırmak, dosya olarak kaydetmek, JSON’u örneklemek ve panoya kopyalamak için hızlı kısayollarla.

JSON dosyalarınızı kolayca çalıştırmak ve kaydetmek için [CMD + R] ve [CMD + S] hızlı komutunu kullanın güzel bir versiyonda.

Değerlendirme & Yorumlar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Etiketler
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x